Jump to content

Preporuka za neku dobru survival igricu?


SHMEKER

Recommended Posts

Ne znam da li sam se bas najbolje izrazio u nazivu teme, ali u tagovima sam uneo to nesto oko cega se dvoumim, pa me zanima kakvo je vase misljenje i sta predlazete(takodje moze i neka igrica koje nije unesena u tagovima) naravno da bude mp : )

 

Pazario sam daisy pre koju nedelju,  prvi dan sam ga peglao oko 6 sati :)

 

igrica ima melee combat mehaniku slicnu chivalry medieval warefare-u, sve je nekako "tesko" za pogoditi ako ne stoji, ali sam uspeo toljagom da userem par ljudi, i lep je osecaj kada u trku bouncuje malj od njegovu glavu, i onda si nekako srecan sto si uspeo da uzmes neki gear :D

 

jos uvek nisam imao prilike da pucam konkretno iz automata na ljude, sem iz neke vazdusare i pumparice, tako da za gunfight ne mogu da kazem puno, ali vuce mi na Red Orchestru,

E sad, zombiji nisu neka velika pretnja kada skontas kako ih izbegavas i sa cime je dobro da ih rokas, ali ces pustiti kaku kada cujes footstepse drugih igraca dok rovaris po kucama, pogotovu ako si se natrpao hranom i oruzjem, a nemas municije  :)

 

Daisy je neka HC varijanta survajvala, glitchy engine je nekad pisasnje od smeha i pravi stvari jos tezim, i ume da parira goatsimulatoru, ali je igrivo, prilicno stabilno, i zanimljivo, pogotovu ako imas ekipu :)

h1z1 ti je manje HC varijanta, ali ce ti biti f2p, tako da bolje pljuni pare na daisy, koji ce uskoro dobiti rebuild sa optimizacijama :)

 

Edited by majebeni-marko
  • Upvote (+1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...