Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

upravo sam sanjao da sam se pobio s nekim likom, on me ubode u butinu nozem, ja mu otmem i ubodem ga 19 puta. dolazi murija po mene, sve filmski, iz marice kao pricam telefonom sa kevom koja place, sve je previse realno i odvratno, u jednok trenutku u snu ja pomislim da mozda sanjam i pokusavam da se probudim ali ne uspevam. vracaju me odjednom u skolu gde se to kao desilo i provode me kroz masu ucenika i ja tu osecam najvecu mogucu mrznju prema sebi. posle par minuta se budim...nisam osecao ovakvu srecu nakon budjenja iz kosmara, nikad

eto

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

reddit > topik željene tekme > u komentarima bude vrhunskih strimova

vanja car reddita

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upravo sam sanjao da sam se pobio s nekim likom, on me ubode u butinu nozem, ja mu otmem i ubodem ga 19 puta. dolazi murija po mene, sve filmski, iz marice kao pricam telefonom sa kevom koja place, sve je previse realno i odvratno, u jednok trenutku u snu ja pomislim da mozda sanjam i pokusavam da se probudim ali ne uspevam. vracaju me odjednom u skolu gde se to kao desilo i provode me kroz masu ucenika i ja tu osecam najvecu mogucu mrznju prema sebi. posle par minuta se budim...nisam osecao ovakvu srecu nakon budjenja iz kosmara, nikad

eto

Pro tip: Kad hoces da se probudis a svestan si da sanjas, kreni naglo da dises, tako telo salje signal mozgu da je budno. Stvar je jos korisnija kod paralize sna.

Link to comment
Share on other sites

Pro tip: Kad hoces da se probudis a svestan si da sanjas, kreni naglo da dises, tako telo salje signal mozgu da je budno. Stvar je jos korisnija kod paralize sna.

hvala. u poslednjih 20ak dana sam imao 4 ili 5 kosmara, tek u pretposlednjem sam u snu bio u fazonu 'mozda sanjam?', a u ovom sam pokusao da se probudim. zazmurio sam kao i napregao se, kad nisam uspeo skapirao sam kao da je ipak stvarnost

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

upravo sam sanjao da sam se pobio s nekim likom, on me ubode u butinu nozem, ja mu otmem i ubodem ga 19 puta. dolazi murija po mene, sve filmski, iz marice kao pricam telefonom sa kevom koja place, sve je previse realno i odvratno, u jednok trenutku u snu ja pomislim da mozda sanjam i pokusavam da se probudim ali ne uspevam. vracaju me odjednom u skolu gde se to kao desilo i provode me kroz masu ucenika i ja tu osecam najvecu mogucu mrznju prema sebi. posle par minuta se budim...nisam osecao ovakvu srecu nakon budjenja iz kosmara, nikad

eto

 

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/535903/GROTESKNE-BARBIKE-Jezivi-crtezi-i-igracke-devojcice-koja-je-19-puta-izbola-drugaricu

 

U pitanju je Slendermen, nema ti spasa [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Drugari jel zna neko gde mogu da zamenim ekran na Asus HD7 (ME173x K00B) ? Tablet radi, touch radi, staklo nije puklo ali je ekran jebiga...


Podrazumeva se da za to ne nameravam da platim cenu novog tableta po sadašnjem $/€ kursu tim prije što sam sranjce dobio od lelekoma za dž.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...