Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

srkne bale [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

јбт...иако сам власник двоје и факат је да са децом има разних "гадних" ситуација, морам признати да овакав "систем" нисам никад чуо...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Aj dosta pls muka mi je :) stalno slusam o jebenim decijim slinama, curećim sisama, decijim govnima i vaginama koje se otvaraju 3 prsta na poslu i ovako, nemojte i ovde :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

wat bre

 

Ne mogu, povračaču i samo kad pomislim

 

I muškarce pucaju izgleda marmenada hormoni kad im žene donesu časne naslednike pa ushićeno dele detalje sa ostatkom okruženja :=)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...