Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kakvo ljubljenje dece u usta bre? ili je to vladu poljubila tetka za rodjendan jer je porasto veliki pa se zbunio :)

ne, serious, kakvo bre ljubljrnje dece u usta?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kakvo ljubljenje dece u usta bre? ili je to vladu poljubila tetka za rodjendan jer je porasto veliki pa se zbunio :)

ne, serious, kakvo bre ljubljrnje dece u usta?

za pocetak, nadam se da si video po filmovima i generalno po amerikama da je to kao ok :)

 

e, a sad su to pocele da rade mlade mame/tetke kod nas. meni je to jedna od retardiranijih stvari, odakle ti potreba da poljubis malo dete u jebena usta, obraz kao nije dovoljan sta

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja sad ne mogu da prizovem u pamet scenu gde u USA filmu neko ljubi dete u usta, al to je jer sam zaboravan.

 

Znam da ovde ne znam da iko to radi :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

za pocetak, nadam se da si video po filmovima i generalno po amerikama da je to kao ok :)

 

e, a sad su to pocele da rade mlade mame/tetke kod nas. meni je to jedna od retardiranijih stvari, odakle ti potreba da poljubis malo dete u jebena usta, obraz kao nije dovoljan sta

fora je što se pre toga najedu nečeg ljutog, pa im ustima preko pljuvačke prenose exp

:tf:

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Zena od mog kolege sa faksa dobila dete, mi kod njih blejali nesto, i sad detetu cure onako balice i onako onaj balocic napravi, i dodje keva i kao jaoo si se opet umusila i srkne te bale sa njene face



Razumem ja dete ti je i to ali jebem mu mater si cula za maramice nekad makar ispred drugih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...