Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

posle 3 nedelje razgovora, pregovora, testiranja i slicnog dobih posao za sharepoint admina u ICRC, medjunarodnom komitetu crvenog krsta, svajcarci otvaraju mali it office ovde , i dobih mnogo bolje uslove nego u ncru tako da jos mesec dana ovde i od aprila nova prica. Javila mi HR da sam prosao i da dodjem da izdogovaramo sve detalje i malo pre mi kaze da sam od 24 kandidata jedini ja izabran zbog najbogatijeg iskustva za sharepoint i da ce drugog naci kroz pola godine kad se zavrsi obuka u svici. Tako da eto ljudi, koliko god smesno delovao sharepoint, moze dobro da se naplati jer nema mnogo znalaca : )

 

AE BRE AE

 

ko te nasledjuje u ncr? oce biti turnir u doti 1v1 mid, pobednik nasledjuje :)

gz za posao

 

juce su okacili oglas za njegovu poziciju : D a realno ce tesko da nadju nekoga

 

Jedva si dočekao da dobiješ drugi posao pa da na sva usta blatiš "staru" firmu, nema šta, suvi profesionalizam.

 

mnogo bolji uslovi = blacenje ?

Link to comment
Share on other sites

Kori, pusti ti glupog boksera iz Jajinaca, sigurno ga je neko prebio, pa sad leci frust na internetu, reci koji album, evo i ja sam sad nasao neki bend

nema topik za stoner pa cu okaciti ovde

edit, malo je spuki slika, plus je NSFW na delove, pa da se neko ne prepadne
 



https://www.youtube.com/watch?v=Onh16UHLsZ0

 


metal je rat, nasilje je glupost m/

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ne, to je super reći da napreduješ i da si uspeo za isti skil da dobiješ bolje uslove, ali govoriti poimenice da su određene kolege "nikakva pomoć" i da su svi ostali u NCR debili je prilično neprofesionalno i tužno.

Ali drago mi je da ispratio i naterao me da se vratim na tu temu :D

pa ni to nije blacenje, covek koji je dosao kao pomoc za sharepoint i posle 6 meseci i dalje ne zna powershell skriptu da pusti realno je nikakva ispomoc, i koji kaze jbg ja sam sys admin. To i ja i ostatak tima njemu kazemo manje vise svaki dan, pogotovo sad kad ja idem i kad treba da gas dok ne nadju coveka. Ako kazem da sam dobio mnogo bolje uslove i ako kazem da ncr prima razne profile ljudi, a najmanje IT, to i dalje nije blacenje, pogotovo jer sam i tu imao bolje uslove od 80% firme.To sto ti mislis da ako ja to napisem ovde = blacenje i ogovaranje iza ledja , to je problem tvog neinteligentnog rezona a i drskosti da mi se obracas a ne znas nista ni o meni ni o mom poslu. Klasican nolajfer : )

over and out

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam sto sam napisao abitno, u tom trenutku mi je to delovalo kao jos nebitnije od nebitnog, ekvivalent vaznosti njegovog misljenja meni.

a sto sam ga nagovnao, paa izignorisao sam mu prethodnih 10 neduhovitih provokacija, jer me boli uvo da se govnam po forumima, ali kad me potkaci za nesto privatno jedan takav bezveznjak, koji ne ume ni da protumaci post kako treba, onda mora da dobije svoju porciju govana. j b g

Link to comment
Share on other sites

Abitan= čovek koji je nekada koristio Abit-ove matične ploče. (npr Abit NF7 + Barton 2500+) pre 10 godina su bili vrh kombinacija. I to su bili kul ljudi. Abitni.

Ali ne kul kao epoxalni ljudi? :D

  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...