Get Adobe Flash player
Neptune

Koji auto da kupim

Recommended Posts

Kupio 3 kartona snapsa, to ce mnogo bolje da ga vozi

Edited by Bohor

kupio je prelep auto, imamo i slike, ali ne smemo da delimo, chemnitz je mali grad, lako ce ga neko naci

Ahaha, otkad nisam cuo to kao casa za auto:). Fala drugari pa da vam dovozim dzakove Ariela u gepeku! :D

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Pa bas je dobar Dule! Ja sam nekada, dok sam to jos radio, imao ovu gen pasata na testu, odlican i ozbiljan auto. U odnosu na golfa i tu klasu uopste znacajno bolji, a i veci :) 

Javljaj utiske! 

14 minutes ago, exile said:

Nisam ispratio pricu, zasto je pijandura kupio karavan?

Zato sto nisam celavi ljakse iz Panceva pa da kupim BMW heee...a i staje vise gajbi piva u gepek! Kao sto Vitja rece, a i j a jedno 3 puta ovde, posao mi je terensi obilazak firmi i fabrika i pregledi radnika pa moramo da vucemo dosta med. aparata sa sobom, te je karavan bio pozeljan...al necu nadam se ceo zivot raditi ovde, pa kad promenim firmu uzimam mecku ko pravi gastos Igor!

Junkie, sve sam napisao gore o autu pre nego sto sam ga uzeo, i bilo je u ovom oglasu koji je Vitja okacio, ali vise nije aktuelan jelte. 2013, 1.6 dizel, 160k km, standardna oprema, tempomat i ta sranja, nema navigaciju jedino...jedino mi je malo trom taj motor od 105ks za tolikii auto, ali ok :)

Tuzno je to sto moras u firmine svrhe da koristis privatni automobil, bolje se vrati ovde!

31 minutes ago, Dule_smor said:

Jeste sranje, al placaju troskove 36 evra na 100km :D

Predjes 20Mm za godinu dana -> 7.200 eur -> prodas Passat -> Kupis Merc E klase karavan

Ponavljaj u beskonacnost

1 hour ago, Dule_smor said:

Jeste sranje, al placaju troskove 36 evra na 100km :D

ugradis plin. Punis na gajbi ako imas gasovod. Infinite money