Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

11 hours ago, absolute said:

I dalje ne razumem 🙂

Nikad se nisam vezivao za kola, ali ne mogu da kazem da je Pezo nesto narocito losiji od ostalih.

 

salim se malo (samo malo) - ali moje iskustvo sa 207 je da 3 majstora nisu mogli da poprave kvar, uzeli mi brdo para i na kraju sam ga prodao kao neispravno za soma evry 😄 a i generalno ljudi hejtuju pezo, verovatno sa razlogom...

mada mora se priznati da je auto dosta MEKAN a i hdi motor je ELASTICAN i stedljiv 😄 

Edited by reki
  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, reki said:

salim se malo (samo malo) - ali moje iskustvo sa 207 je da 3 majstora nisu mogli da poprave kvar, uzeli mi brdo para i na kraju sam ga prodao kao neispravno za soma evry 😄 a i generalno ljudi hejtuju pezo, verovatno sa razlogom...

mada mora se priznati da je auto dosta MEKAN a i hdi motor je ELASTICAN i stedljiv 😄 

I ja planiram za somy evry da ga uvalim dalje...ako ništa, služiće kao kočija za cigansku zapregu :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Italijanski super-automobil, Maserati MC20, po prvi put je dostupan i na našem tržištu u ponudi kompanije Delta Automoto, koja je ovlašćeni uvoznik i serviser ovog luksuznog italijanskog brenda.

I pored dugih lista čekanja za luksuzne modele poput MC20, Delta Automoto je samo dva meseca nakon potpisivanja ugovora sa Maseratijem, uspeo da obezbedi takav ekskluzivan automobil koji može da se vidi u novootvorenom Maserati Store-u u Galeriji Beograd.

Model Maserati MC20 od sada je dostupan i kod nas po početnoj ceni od 239.227 evra, dok je izloženi model u Maserati Store-u (u Galeriji Beograd) dostupan po ceni od 295.200 evra.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2023 at 10:37 AM, absolute said:

I ja planiram za somy evry da ga uvalim dalje...ako ništa, služiće kao kočija za cigansku zapregu :D

A sad ispade sve najgore, i ja sam kriv, pa da pripogonem malo sa objašnjenjem da je ovde neka vrsta interne šale pljuvati Pežo za poznate opšte mu mane, tipa elektronika i suspenzija, a ignorisati mi prednosti poput udobnosti, cene, dizajna, korektne limarije, motora itd :D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, absolute said:

Ma ima Pezo mana, pogotovo kad je star 17 godina kao ovaj moj 🙂

 

Pa cenim elektronika i suspenzija, svi smo imali noćne more od toga, i sve je gore sa godinama. Opet, mnogi koje znam da su kupili mlađi i provereno nevracan 100-150k  Pežo za ozbiljne pare bili su prezadovoljni istim godinama.

Takođe lično bih u skoro svim ili-ili ponudama da baš moram birati VW ili Pežo, birao Pežo, mislim jebote , Polo ili 206/207, da li je to uopšte dilema po bilo kom osnovu? :)

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

evo ako neko voli ford!

Quote

 

Prilikom kupovine bilo kog novog Fordovog vozila u mreži ovlašćenih dilera Grand Motorsa, kupac bez doplate ostvaruje pravo na Fordovu fabričku garanciju u trajanju od 5 godina, kao i na uslugu pomoći na putu.

Produžena garancija i pomoć na putu pokrivaju usluge na teritoriji cele Evrope.

Prilikom kupovine novog vozila se, pored garancije od pet godina, svim korisnicima aktivira i RSA asistencija u trajanju od 2 godine od dana kupovine.

 

da nema opela, najgori auto!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dovlagsi said:

neka neka, kupićeš mustanga jednom! 

pa sad naravno kad ima pet godina garacije!

voziš ga 3 godine, prodaš i taj neko ima još 2 godine garanciju!

edit:

haha čekaj, oni su krenuli kod nas da prodaju ford emach mustang? :)) vrh :))

Cena - samo 86.490 € :)))

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, manson said:

Čekamo još i F-150 🙂 we all live in America... 🙂

i onda nemaš gde da ga parkiraš 🙂

ima u Stadionu onaj jedan Ranger ili šta je već često ga viđam, bukvalno mora na dva mesta da stane 🙂

Link to comment
Share on other sites

F-150 je USA only, u ostatku sveta je Ford Ranger koji je dosta manji. 

A ovo za pet godina garancije verovatno pokusavaju da sustingu ove druge posto gomila proizvodjaca to sada ima a oni su bili ostali na dve. Mada im je trenutna ponuda modela iz Forda, čak i ne gledajući cene, poprilično bezveze. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dovlagsi said:

Evo malo da uporedite cene BMW lagerskih modela u nas: https://www.bmw.rs/sr/stocklocator.html#/results?filters=%7B%7D

ispada iX jeftiniji od X5 🙂 A kao trebalo bi da su "slični" ... valjda.

Imam utisak da su cene još više nego što su bile. Najbolje što se i dalje prodaje verovatno na lopate 🙂

Baš sam danas čitao neki članak na netu, kažu da ofc premium segment suštinski nije puno pogođen krizom itd, nego svi segmenti ispod njega. Tako da ova kola što su 100k se prodaju zapravo bolje nego pre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...