Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Bio i do Škode danas da vidim ovu novu Fabiju https://www.skoda-auto.rs/_doc/e0695cf5-64ac-498c-bdfd-06c0feed3a80 realno ispod ovog Style paketa ne treba ići. Ovi ispod nemaju ni komande za muziku na volanu 🙂  U salonu imaju ovaj drugi paket, i šta znam nije ni loše generalno. Sam auto deluje dopadljivo spolja. Plastika unutra tu kao i kod ostalih, možda ima malo više one piano plastike za moj ukus. Unutra klasičan VW, jednostavno. Možda ću i ovo da probam. Isporuka 200 dana 🙂 

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, manson said:

Bio i do Škode danas da vidim ovu novu Fabiju https://www.skoda-auto.rs/_doc/e0695cf5-64ac-498c-bdfd-06c0feed3a80 realno ispod ovog Style paketa ne treba ići. Ovi ispod nemaju ni komande za muziku na volanu 🙂  U salonu imaju ovaj drugi paket, i šta znam nije ni loše generalno. Sam auto deluje dopadljivo spolja. Plastika unutra tu kao i kod ostalih, možda ima malo više one piano plastike za moj ukus. Unutra klasičan VW, jednostavno. Možda ću i ovo da probam. Isporuka 200 dana 🙂 

Bas tako, ispod Style opreme nema nijedna Skoda poentu. Ja sam odustao od te price jer mi je bilo suludo da predjem sa Corse koja je bila placena 11500 na Fabiu koja kosta ~20k za istu velicinu automobila.

@dovlagsi bez zajebancije, ako ti se ne javljaju ljudi za tu cifru toliko dugo, nece oticii za te pare (obviously), pa ostaje ii da cekas bas dugo ili manja cena

Sto je najgore to je ta cena, vidim da si stavio i najmanju cenu svih Insignija tih godista (a da je benzin) samo mislim da i dalje prosecni mozak srpski gleda dizel i da je to najveci problem a drugi to sto ce pre da kupe nekog vagena za 15-20k : /

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, killYg0r said:

Sto je najgore to je ta cena, vidim da si stavio i najmanju cenu svih Insignija tih godista (a da je benzin) samo mislim da i dalje prosecni mozak srpski gleda dizel i da je to najveci problem a drugi to sto ce pre da kupe nekog vagena za 15-20k : /

apsolutno, svi voze dizele posebno insignie.

baš sam pre neki dan pričao i dovli a mogu i ovde kad smo već na temi, 2019 godište insignia dizel, puklo crevo, nema rezervni deo nigde, mora da se poruči i čeka se 🙂

3 godine star auto lol

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, killYg0r said:

 

@dovlagsi bez zajebancije, ako ti se ne javljaju ljudi za tu cifru toliko dugo, nece oticii za te pare (obviously), pa ostaje ii da cekas bas dugo ili manja cena

glup je period kad sam stavio oglas SVI SU NA MORU 🙂

srecom ne zuri mi se i iskr bi voleo da je uzme neko koga znam, onda bi ga dao ili za znatno manje novca ili na neke rate

samo lagano 🙂

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

apsolutno, svi voze dizele posebno insignie.

baš sam pre neki dan pričao i dovli a mogu i ovde kad smo već na temi, 2019 godište insignia dizel, puklo crevo, nema rezervni deo nigde, mora da se poruči i čeka se 🙂

3 godine star auto lol

15 hours ago, manson said:

ccc, i creva prave u istoj fabrici na Tajvanu gde i procesore? 🙂 

Ma, jok, nego Stelantis *shots fired, pewpewpew*

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, killYg0r said:

Jel neko ima iskustva sa Dipem-om sto valjaju Mazde sto se tice servisiranja?

Kolega već nekih 5-6 godina radi servise kod njih, tamo negde 2015/6 uzeo Mazdu, zadovoljan je. Okrene ih, zakaže termin, doveze auto ujutru, popodne dodje, plati i odveze. Nije imao neke neplanirane servise doduše.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, killYg0r said:

Ma tek sledece godine mi je redovan servis nego cisto feedback me zanimao ako je neko radio kod njih DA SE SPREMIM STA ME CEKA!

I dalje stoji point of contact za iskustvo sa Mazda servisima 🙂

Moja preporuka bi bila Borko u Višnjičkoj Banji, ali kako želiš 🙂

Edited by Vićsa
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vićsa said:

Mislim da je Borko ovlašćen, da se tako izrazim.

a to je ondaK drugo, delovalo je kao neki ono lik iz garaže 🙂 ali mislim da ovi što valjaju kola vole kod njih da servisiraš svakako, no da ne pričam napamet, piše tamo kiliju na računu za kola :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...