Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

9 hours ago, Santa said:

Jerli u Triglavu osiguran? 

opa, niski udarci!

8 hours ago, dovlagsi said:

Ne velja ti više ta saobraćajna

ne samo to nego nismo prokomentarisali da nazadni slovenci i dalje koriste papirnu saobraćajnu na rasklapanje 🙂

kod nas u naprednim zemljama sve na plastiku!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:
1 hour ago, Lucky said:
propade zapad!
mada ako se ne varam tu imate ono na jednoj kartici zdravstvenu, ličnu i vozačku, ili je i to glasina!

Sve je laz!

u je, pa ta Evropa je totalno nazadna!

45 minutes ago, Junkie said:

samo pusta laaaaž 😄

danska valjda ima all in one karticu, što realno ima smisla više nego da ih imaš 50 posebnih.

ma garant ima još negde, možda van EU - meni je to kul stvar jer iovako ako izgubiš novčanik izgubio si to sve, pa nema puno veze dal' je na jednoj kartici ili na tri.

A ovako ne nosaš pun bujuk stvari, već samo jednu karticu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lucky said:

ma garant ima još negde, možda van EU - meni je to kul stvar jer iovako ako izgubiš novčanik izgubio si to sve, pa nema puno veze dal' je na jednoj kartici ili na tri.

A ovako ne nosaš pun bujuk stvari, već samo jednu karticu. 

Imamo još jedno, još praktičnije rešenje za vas!


IMG_3133.JPG

Link to comment
Share on other sites

Naše lične karte su tako zamišljene inicijalno ali institucije nisu uspele da se dogovore da dele podatke i sve to. Jer bukvalno u dizajnu imaju mogućnost da se delovi čipa koriste od strane samo određenih za to autorizovanih institucija, npr deo čipa da može da čipa samo Dom Zdravlja a deo može da čita samo MUP, i ne može MUP da čita medicinske podatke i obratno. Mislim da Estonija ima tu all-in-one karticu koja služi i kao lična karta i kao vozačka i zdravstvena i da je to bila ideja kad su naši radili, ali eto, nije nam se dalo 😄 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2022 at 10:55 AM, reki said:

maska napred je od typeS, zasto, verovacemo da je zbog ovoga sto je togfu rekao 😄

To me podseti na ortaka koji je vozio golfa dvojku ali na nabudženim četvrtastim farovima i maskom napakovanom od džete, koji je to bio mindfuck vidiš ide ti džeta u susret, pa pogledaš sa strane, ono golf, ali svetla nisu okrugla wtf i sve tako u krug :D

Inače sam se pre par stranica ozbilnjo brinuo na ne napravim neku "otmicu" topika sa temama o preradi i budženju auta, oh ,well :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

To me podseti na ortaka koji je vozio golfa dvojku ali na nabudženim četvrtastim farovima i maskom napakovanom od džete, koji je to bio mindfuck vidiš ide ti džeta u susret, pa pogledaš sa strane, ono golf, ali svetla nisu okrugla wtf i sve tako u krug 😄

Inače sam se pre par stranica ozbilnjo brinuo na ne napravim neku "otmicu" topika sa temama o preradi i budženju auta, oh ,well 😄

pa napravi! i ja planiram da ofarbam pragove u boju auta, i zatamnim stakla, i da se pravim da sam brz!

i da ugradim parking senzore 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...