Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

22 hours ago, manson said:

Opet brdo puntića, golfova... sa #pungas nalepnicama. Šta je bre to?

ištampali novu količinu nalepnica :))

video sam baš juče na bulevaru nekog cara sa nabudženim golfom i sad svi idemo 50ak na sat u obe trake i on iz ove desne da gas krene da "puca" auspuh onako žustro da ne kažem dinamično se prebaci u levu traku i "poleti" tih 10m što je imao razlike tj. praznog prostora i nabije se iza ovih u levoj traci i kao to je to. mislim i u levoj ima 5-6 automobila sigurno niko neće da mu se skloni :)))

Link to comment
Share on other sites

pretiče me u gradu pre neki dan neki audi a3 stariji, oznaka pozadi 2,0T, uz borsku uzbrdo, prdi prdi prdi sa nekim remusom trebalo mu je jedno 15ak sekundi da me obiđe, ja vozio u koloni 🙂
#pungas pozadi nalepnaja, što je suštinski ispravno, dao je pun gas...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dovlagsi said:

pretiče me u gradu pre neki dan neki audi a3 stariji, oznaka pozadi 2,0T, uz borsku uzbrdo, prdi prdi prdi sa nekim remusom trebalo mu je jedno 15ak sekundi da me obiđe, ja vozio u koloni 🙂
#pungas pozadi nalepnaja, što je suštinski ispravno, dao je pun gas...

hahah, mali zagađivač! 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

Podržavam predlog da se na tehničkom automatski ne puštaju automobili sa nalepnicom #pungas 🙂 

Ko da je to neki problem, tehnički je samo za drndanje obične raje, uvek može da se nađe rešenje. 

pošto registrujem dva automobila, jedan je bio taman kad su uveli novi zakon i sad bilo ono ne smeš da priđeš onom za testiranje, samo jedan unutra radnik, kamere snimaju ludila neka

par meseci kasnije drugi auto, isti tehnički, ovi unutra ono piju rakiju rade tehnički njih 10 unutra i to sve kao i pre.

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dule_smor said:

edit, omg 30.000ti post, samo Laki i Vudu imaju vise od mene, koji smo botovi 😄

kod Vucica da vas zaposlimo he he

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Surovi Kili, a kakav je nekad bio 😄

 

edit, omg 30.000ti post, samo Laki i Vudu imaju vise od mene, koji smo botovi 😄

e nek je nazdravlje!

Dule perjanica foruma! 

2 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

O jebo sve. Konacno sam kupio auto, nakon sto sam pre 6,7 meseci ovde smarao da mi dajete savete 🙂

Da ne bude da nisam javio sta sam uzo.... forda fiestu 2017, dizel 1.5. GG je auto ide ko igracka. POE. Inb4 "brate nemoj forda delovi su skupi".

SAD DA ZNAM DA SE BACAM U STRANU KAD VIDIM FIJESTU PO KRAJU!

Link to comment
Share on other sites

Iz zezanja priupitah Kompresor kakvo im je stanje sa Kompasom, kažu - naredna isporuka decembar 2022, do tad nema ništa :))

I istini za volju, zaista nemaju ništa u salonu od Jeepa, samo 5-6 nekih Renegade koji ko zna odakle su izvukli 🙂 I jedan compass, koji je ofc već prodat 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, manson said:

Pa to je još i super dostava 🙂 nije 1+ godina 🙂 

neverovatno mi je to sve. ono, ko toliko želi auto da je spreman da čeka godinu dana da mu stigne? 🙂

ja bih prvi tu upao u dule mod, ono, ko zna šta će novo da se pojavi za tih godinu dana dok ja čekam taj neki svoj auto koji sam kaparisao.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lucky said:

e nek je nazdravlje!

Dule perjanica foruma! 

 

 

ajd pa da zalijemo rurovacom kad dodjem!

 

1 minute ago, Lucky said:

neverovatno mi je to sve. ono, ko toliko želi auto da je spreman da čeka godinu dana da mu stigne? 🙂

ja bih prvi tu upao u dule mod, ono, ko zna šta će novo da se pojavi za tih godinu dana dok ja čekam taj neki svoj auto koji sam kaparisao.

 

ahaha, sad imamo i Dule mod, sta mu to tacno dodje 😄

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dule_smor said:

ajd pa da zalijemo rurovacom kad dodjem!

 

čeka te u redakciji, javi se kad dođeš pa da baneš da uzmeš!

12 minutes ago, Dule_smor said:

ahaha, sad imamo i Dule mod, sta mu to tacno dodje 😄

to mu dođe ono kad kažem "što sad da kupujem kad će za 3-6-12 meseci nešto novo, bolje, jeftinije, jače, brže" 🙂

sad kad bi mi rekli, e možeš da uzmeš (eto recimo) compass, ali čekaš godinu dana, do juna 2023 za isporuku, dobro bih razmislio jer ko zna koji novi automobili će se pojaviti ili ako neće koji će od postojećih biti na nekoj akciji negde, nekad, a ovamo si zarobio pare (tj. dao neku kaparu za rezervaciju itd).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...