Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

mogu, mrzi me. moglo bi par soma da se zaradi realno, cima me masa ljudi, ali iskreno mrzi me uopste da se upustam u takve stvari.
Na stranu sto bih se mozda iscimao za ortake, ali to se kosi sa mojim osnovnim nacelom uspesnog zivota : nikad ne prodaj kola niti nekretninu ortacima

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Meni je u tim stvarima uvek u glavi moj ortak koji je tadašnjoj devojci prodao, paz' sad: ROVERA!

Posle nekoliko meseci su raskinuli! Pametnome dosta!

haha, jbg, možda je imao preskordicio pa joj uvalio dizvineš!

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Junkie said:

Proace/Spacetourer/ostale c/p varijante .. šta mislimo? Presekao sam da skipnem monovolument varijantu i idem na overkill odma lepo 🙂

pravi slovenac!

još samo sandale i čarape i to je to!

šalu na stranu, imajući u vidu tvoj broj dece i bože zdravlje budućnost + kućni ljubimac i sve, mislim da ti je to jedini pravac u kojem i treba da razmišljaš.

Plus vi realno volite da se vozikate kolima, idete i na letovanje i zimovanje itd, u to sve potrpaš od opreme i ne razmišljaš.

Ionako u ljubljani ni nemaš gde da ideš da parkiraš kola ispred kafića, a i kako je krenula slo zabraniće automobile u centru ili tako nešto pa tek onda nema poente! 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Junkie said:

Danas dobio na testu, kontam da je to to, sem ako sutra bude "paaa jaoo jesmo rekli u 20 dana da stiže al znate XY hihi". mesta ima za slona da se ubaci, nije nezgrapan za vožnju, plus taj koji imaju na lageru ima bolju opremu i automatik je.

ali koji od ovih, pomenuo si tri različita modela? 🙂

 

ali koja vest:

Quote

 

Centar Boban ima vozila za prodaju – Citroen C1 i C3


 

kao evo, imamo, kupite! kao brašno i ulje :))

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zwerko said:

Ja sam veliki fan panorame, jedan od razloga zašto sam uzeo trenutni auto je bilo to i posle skoro četiri godine mogu da kažem da sam i dalje zadovoljan!

 

1 hour ago, dovlagsi said:

Da zaista, kako možeš da kažeš da je panorama loša, bogte čoveče? 😁 

ja zapravo razumem šta Džanki hoće da kaže i donekle delim mišljenje! ne ulazim u ekstremne situacije da mi neko baci svinjsku butku sa terase pa razbije panoramu :)) što isto može da bude izazov, nego je kod njega na rapidu to ona panorama što se ne može otvoriti plus mislim (ne sećam se najbolje) da nema ni baš neki momenat zatamnjenja nego je skoro isto kao prozor. Nešto ovako beše:

i sad ono osim u hladnim danima kad nema sunca pa otvoriš da imaš svetla, čim krene neko sunce ti si kao u nekoj kutiji u kojoj ti je samo toplije nego da imaš običan krov.

Meni u Renegade npr je više koristio "šiber" da pustiš vazduh i ok da se otvori kad je baš kul vreme, ali mislim da nijednom nisam sklonio onu "zavesicu" a ostavio zatvoren šiber tako da mi zapravo samo piči sunce na glavu a ne i da imam vazduh.

Link to comment
Share on other sites

još jedan plus za panoramu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...