Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Mislim da ti se u tu pricu uklapa i Ford Galaxy, on je ranije bio isto što i Šaran, ali je poslednje dve generacije baziran na Mondeu. Opcija jeste i S-Max, on mi izgleda ovako vrlo lepo, ali cenim da Galaxy ima vise mesta za putnike u poslednjem redu. Zbog toga sto su bazirani na Mondeu svi hvale vozne karakteristike za ova dva ali ne znam koliko ti je to bitno :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/4/2019 at 10:21 PM, Jose Jimenez said:

Veliki magovi, treba mi vaša preporuka za MCV polovnjaka:

  • Pretežno gradska vožnja, uz povremene izlete u prirodu
  • 7 sedišta
  • Benzinac, pošto planiram oko 10k km godišnje
  • Da nije preterano dugačak, jer parkiram paralelno na ulici

Trenutno mi je Zaphira C prvi izbor, ali tek treba da krenem da obilazim placove i osetim kako mi leži. VW Šaran mi deluje predugačak, dok VW Touran ima preterano skučenu treću klupu. Da li ima neki drugi model koji preporučujete? 

Toyota Verso, sigurica kvalitet.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
pa čekaj bre...
ahahahahahaahahahaahah

ko će da započne listu - koji auto nov možeš da kupiš za te pare? JEL MOGU JA PRVI? Novi, briljantni Mercedes A-klase, koji su žestoko kritikovali zbog mnogo više cene no ranije! [roflmao]

povrh svega, znaš da je u tih 26500 eur 12,5% dato državi because Japan

mada opet, Srbija, sinoć eto gužva da se kupi MI mobilni fontele u TC Ušće za iste pare koliko je na kupujemprodajem.com.... možda i prođa priča Mazdi!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 3/27/2019 at 5:28 PM, manson said:

Konačno i cene Mazde 3 na mazda.rs, počinje od 20K.

https://allnewmazda3.mazda.rs/Portals/_default/Skins/ANMazda3/Mazda3_files/190318/prices/Mazda_SER_All_new_Mazda3_cenovnik.pdf

I da, za auto od 20K se doplaćuje za metalik boju 380 EUR, a ko hoće onu crvenu, treba da se otvori za 660 EUR...

Cene i za automobile prate cene i za svu drugu tehniku a kvalitet sve grdji. Kad prođeš sajmom automobila pitaš se šta se dogadja i šta se prodaje za pare za koje se prodaje. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 hours ago, dovlagsi said:

Opel najbolje auto! 

Das najbolje auto!

Gledao sam Verso sa 7 sedišta, ali ukupno 2 koja su mi odgovarala su imala 1.500-2.000€ jaču cenu od konkurenata, a i dalje su bile mačke u džaku sa vraćanom kilometražom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 5/29/2019 at 8:38 PM, Jose Jimenez said:

Das najbolje auto!

Gledao sam Verso sa 7 sedišta, ali ukupno 2 koja su mi odgovarala su imala 1.500-2.000€ jaču cenu od konkurenata, a i dalje su bile mačke u džaku sa vraćanom kilometražom.

a kaškai sa 7?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...