Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

1 hour ago, killYg0r said:

Daki jel si isao nekad na legalizovanu prostituciju

Jesam

1 hour ago, voodoo_ said:

Vala ta Švajcarska puna rupa i visokih ivičnjaka, valja džipa imati

Pa imao sam kupea do sada i bole ledja kad stalno ulazis izlazis (hehe) kad je sediste tako nisko, a ja nisam vise mlad. I rupe su u Srbiji, a dolazicu da se sepurim.

Link to comment
Share on other sites

Who was dule?
Jesi uzeo nesto vise ili se jos uvek zajebavas?
E brate nisam jos, jedem govna. Svideo mi se neki Audi A3 2.0 TDI sa petoro vrata i 140 konja, 2010, presao 190000km. Ali auto kuca bas ne uliva neko poverenje i zimske gume i garancija se posebno doplacuju. E sad za iste i cak mozda malo manje pare sam nasao VW Passat 1.6 karavan, 2013. sa malo preko 150000km. Salon je normalan, daju garanciju i zimske gume, odrzavan redovno u ovlascenom servisu itd. Jedino sto je Audiju menjan kais i vodena pumpa, a Passatu nije, al kazu njemu se menja na 220k. E sad jedina mana mozda je sto Passat ima "samo" 105 konja, da nije to malo za tako veliki auto? Razum mi kaze da je Passat mnogo bolji izbor, al srce mi iste Audi da budem pravi saban gastos kad se vratim :D Salu na stranu svaki savet je dobrodosao, fala:)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Audi mi pre deluje kao les, al nemam link za oglas jer trenutno ne radi auto kuca pa su skinuli sa neta. A Pasat deluje pristojno i auto kuca je ozbiljnija, videcu dal moze da se dobije makar neki popust posto sam iz Dekre :D

 

https://m.mobile.de/auto-inserat/volkswagen-passat-variant-comfortline-climatronic-sitzhzg-chemnitz/262281151.html?ref=srp

 

Edit, ovo sto Vudu kaze, deluje mi cak previse povoljna ponuda s obzirom da su takvi Pasati po 10k u oglasima...a za snagu, pa Baleno karavan mi je imao 97 konja, a dosta je manji od ovog cuda pa zato pitam...mada to je benzinac bio, ne moze bas da se poredi sto kaze Sonty

 

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 

 

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

uzmes pare kolko imas
Odes uzmes
Vozis i znas da ces za 3 godine kupiti pravi auto
Ne mozgas vise

Ili trazi od upravnika bolnice da tikupe auto za posao i obilazak terena

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, f4ts0 said:

uzmes pare kolko imas
Odes uzmes
Vozis i znas da ces za 3 godine kupiti pravi auto
Ne mozgas vise

Ili trazi od upravnika bolnice da tikupe auto za posao i obilazak terena

 

Ovo je bukvalno sta sam ja uradio:

Uzeo 3k , kupio auto za malo manje da pokrije registraciju, servis i to.

Vozio 4 godine

Unistio ga i kupio novi (necemo reci pravi)..

Znaci taj prvi kupuj srcem a ne mozgom, ionako ce ti plata pokrivati vec pola cene auta a ne par popravki... vise je tu problem da nadjes vreme da se zajebavas po majstorima nego da neces imati para.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...