Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Jebite me, nho! Pa u pravu si Vudu, nemacka gospoda lekari nece da rade ovaj terenski posao, pa nas strance zaposljavaju. A opreme bogami ima dosta, za vidno polje, sluh, kapacitet pluca, ekg itd, ako ne stane sve u gepek moze i na zadnju klupu. Moram jos jednom da iscimam ovog lika iz firme da me vozi do par daljih auto placeva gde ima jos zanimljivih ponuda, ako me ne otera u kurac. Najgore je sto na oglasu sve super pise, neudaran, servisna knjizica odrzavano sve itd, a ono dodjes tamo i kurcina.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Isplati se sigurno pošto nećeš smeti da ga voziš jer će ga zabraniti pa nećeš trošiti pare za gorivo!!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

[roflmao]

Nisam pametan, ovde vecina vozi dizelase i to euro5 i starije i u fazonu su da od te zabrane nema nista...pa ako bas bude doteram ga u Stradiju i uvaljam infantilnim brozovim sisacima kurca nek se poguse heee!

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

U medjuvremenu skini i DPF da se bolje guse.

Link to comment
Share on other sites

On ‎07‎.‎05‎.‎2018 at 8:03 AM, dovlagsi said:

Cini mi se da si tamo u pretrazi birao kola sa najmanjom km? Ok je za 6-8 god star auto da ima 200k km i to su isto ok automobili. Ovi koji su blizi 100k km imaju vecu verovatnocu da ih ceka veliki servis, odnosno vece ulaganje jel. Sa ove liste Golf definitivno, jbg mislim da za tvoje potrebe i za potrebe post prodaje ne mosh pametnije od toga. 

 

On ‎07‎.‎05‎.‎2018 at 1:56 PM, Čamuga said:

polovnjak se uzima ili do 100k km ili  180k+ km, u tom periodu oko 150k km najvise stvari treba da se menja i najvise se ulaze u njega.

U pravu ste bili ovo za veliki servis i ulaganja, recimo nijednom od ovih ispod 130k nije menjana vodena pumpa i zupcasti kais, dok vecini preko 170k jeste...tako da gledam da uhvatim nesto do 200k na cemu je radjen veliki servis i ostalo...zato recimo i okacih onog A3 gore sto me je Zwerko pitao, jer je jedan od retkih do 150k km da je sve to radjeno i kao prva ruka je...al to cu videti dal je stvarno tako u utorak kad odem, pon je neki praznik ovde

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2018 at 9:39 AM, dovlagsi said:

Vidi, jebiga, sto se tice Volvoa... ne volim imidz Audi/BMW/Merc vozila pa sam uzeo XC90, koji je fensi i sve, ali nesumnjivo losiji proizvod od bilo kog pomenutog Nemca jbg. U toj klasi je Q7 ozbiljan lider. Hate to admit ali po meni je tako. To su mozda nekome glupe razlike, daleko od toga da je Volvo los, ali u tom cenovnom rangu jednostavno mozes dobiti bolje za te pare. Sa tvoje liste je ubedljivo najbolji izbor BMW 520d novi. Jako ubedljivo. Ako ti je bitniji imidz normalnog coveka, onda svakako S90. To je ok kao aspekt kupovine kola, ja se licno time najvise vodim. I reci im da se otvore za S90 Inscription sa vazdusnim ogibljenjem, ne salim se. POyy

Da. BMW je fenomenalan. Oprema, enterijer, ugradjene funkcije (uspeo sam da izrvem model sa pored ostalih dizdzabidza - crvena koza, autoparkiranje i autodrive)

Postoji samo jedna stvar koja je srusila racunicu. A to je test voznja i unutrasnjost E 200 AMG. Ovog puta sam pustio srce da odluci :D

 

chest.jpg

ali da, hvala za savet, bmw 5 novi je fantastican auto u svakom pogledu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...