Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

8 hours ago, killYg0r said:

Na putnu nema poente stavljati nista drugo sem tigra :D

para na paru ide

srpska plastika na fiata isto tako :DDD

tako je

4 hours ago, voodoo_ said:

Ja naduvam jednom mesečno ili pred duži put (100+ km).

prvo, kompresor je prva pomoć na putu, i po sebi beskorisna, jer ne može da ti kupi mnogo dodatnog puta sa bušnom gumom, ili to može jako retko. najbolje ga je koristiti za punjenje svega na naduvavanje leti. drugo, upaljač nije pravljen za toliko opterećenje.

 

na kraju, ti ako dopunjavaš gume tako često, ili je ventil popustio, ili su ti loše stavili gume, ili ti felne ne valjaju ili je guma bušna.

 

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2018 at 9:39 AM, dovlagsi said:

Sa tvoje liste je ubedljivo najbolji izbor BMW 520d novi. Jako ubedljivo. Ako ti je bitniji imidz normalnog coveka, onda svakako S90. To je ok kao aspekt kupovine kola, ja se licno time najvise vodim.

sad ste me podsetili da skrenem pažnju na ovaj biser :DDD

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti i auto i kupovinu i Nemce i sve...passat otpao, nije u losem stanju, ali lupka mu nesto pozadi, nije radjen veliki servis, ono je neki mali autoplac bez ikakve garancije itd...onda jos jaca prica, ajde kao nekog Audi a4 karavana da pogledamo, povoljna cena i ok deluje oglas...kad ono auto u raspad stanju, servisi nisu uopste radjeni u poslednjih 100k km, a auto kucu drze Bosanci lol, gg no re...i na kraju smo bili u nekoj malo vecoj VW auto kuci, verovatno cu zavrsiti sa Golf V karavanom, posto u ovom cenovnom rangu ocigledno ne moze nista bolje da se nadje, a da nije preslo 200k+ km ili nema servisnu knjizicu...pogledacu mozda jos jednog passata i opel insigniju i onda cu da presecem i uzmem nesto i a u kurac

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

al zašto karavan, ako si sam? Ako je bio odgovor na prošlim stranama, izvinjavam se

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...