Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

5 hours ago, dovlagsi said:

BMW ima noviji proizvod i, sa date liste, bolji motor. Dve vrlo vazne stvari. Manite se sistema prestrojavanja i ostalih gluposti. :) ja sam jednom koristio auto-parking samo da pokazem kako se volan sam okrece vau, a onaj suludo iritantni sistem za obavestavanje/odrzavanje u traci na putu sam iskljucio prvi dan. A Igore, gore rekoh Inscription opremu ako je Volvo jer tu ima poluautonomnu voznju, sto je mislim jedina bitna opcija posebno za vas zapadnjake sa guzvama po autoputevima.

Ovo mi jako liči na sindrom "nepotrebna funkcija".

Ja mogu da kažem da je ovo sa upozorenjem za prestrojavanje do jaja, korisno, ako ništa dodatni nivo alerta, da se setiš gdeštakako. Nervira me što ja nemam ono za vraćanje u saobraćajnu traku ako se zajebeš pa zaspiš, a probao sam, strava je.

Što više opreme, što više opreme, moja nova deviza posle kupljenog auta sa baš dosta opreme, pre 6 meseci.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

polovnjak se uzima ili do 100k km ili  180k+ km, u tom periodu oko 150k km najvise stvari treba da se menja i najvise se ulaze u njega.
Naravno alo znas sigurno da je menjano ono sta treba na vreme...al valjda ovde servisne knjizice ne mogu da se falsifikuju:)

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nickwood said:

Ovo mi jako liči na sindrom "nepotrebna funkcija".

Ja mogu da kažem da je ovo sa upozorenjem za prestrojavanje do jaja, korisno, ako ništa dodatni nivo alerta, da se setiš gdeštakako. Nervira me što ja nemam ono za vraćanje u saobraćajnu traku ako se zajebeš pa zaspiš, a probao sam, strava je.

Što više opreme, što više opreme, moja nova deviza posle kupljenog auta sa baš dosta opreme, pre 6 meseci.

Ako kupujete kompjuter slušajte nidzu, ako kupujete auto ne slušajte nidžu. Ili ga slušajte i sve uradite suprotno, može i tako.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Jeril imate iskustva sa kompresorima za auto gume koji mogu da se nađu za 3-4 hiljade po Uradi Sam i slično?

Pumpa koja mi je pred nosom ima odličan kompresor (otkucam pritisak koji hoću i čekam zvučni signal) ali malo-malo pa ne radi, a do sledeće pumpe se gume već solidno zagreju i onda jebiga

Šta kupity?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...