Jump to content

velika CyberShark / Gather nagradna igra


Recommended Posts

Cybershark games u saradnji sa Gather.RS organizuje ZIMSKO TAKMICENJE 2014/2015.

Takmicenje ce poceti prvog Decembra 2014. godine u 00:00, a zavrsice se 31. Januara 2015. u 23:59 godine. Nagrade su obezbedjene za pet najbojih igraca, a nagrade su sledece:

1 mesto: Sony Playstation 3 konzola

2 mesto: Mis Hama uRage Illuminated

3 mesto: Tastatura Hama uRage Exodus 2

4 mesto: Podloga Hama SlidePad green

5 mesto: 6 meseci VIP clanstva na Gather.RS

Za vise informacija posetite cybershark.rs ili gather.rs

Inace iza cybersharka stoji niz nagradnih igara na kojima ste mogli osvojiti vredne nagrade.

Do sada je dodeljeno:

1) 5x CS GO giftova

2) 3x CS 1.6 giftova

3) 1x gejming tastatura

4) 1x CSS gift

Ocekuje vas jos iznenadjenja, stay tuned.

Vas CyberShark

Edited by punishershark
Link to comment
Share on other sites

Naravno.

Taj projekat imamo u planu. Ideja se vec razradjuje. Jedino sto nas brine jeste interesovanje za taj vid gathera kao i borba s citerima.

Pogledaj koliko cs go giftova podelimo u toku jednog meseca.

Bice jos obavestenja u vezi sa cs scenom pa i o lan turnirima. :)

 Nadam se da to nije samo prica , zato sto ta prica oko csgo gathera stoji vec dugo , a iskreno mislim da bi bio pravi potez to uraditi , csgo se sve vise igra...a takav gather bi samo mogao da jos vise popularizuje igru...Srecno :)

Edited by DjOXZ
Link to comment
Share on other sites

 Nadam se da to nije samo prica , zato sto ta prica oko csgo gathera stoji vec dugo , a iskreno mislim da bi bio pravi potez to uraditi , csgo se sve vise igra...a takav gather bi samo mogao da jos vise popularizuje igru...Srecno :)

Treba tu napraviti pristojan anti-cheat program, da ne upada bilo ko i unistava partije bzvz. Drugo, ne postoji sansa da bude kao neki drugi gather poput FACEIT/ESEA/CEVO gde igra mnogo vise ljudi u svakom slucaju nego sto bi se skupilo nasih ljudi, cisto sumnjam da bi mogle da se naprave ravnopravne ekipe. Jedna od opcija je da se to naravno prositi na ceo balkan da tu igraju i nasi ljudi kao i ljudi iz okoline, sto bi opet bio dodatni posao banovati nacionaliste i slicno, vrlo dobro znas i sam ako igras mm cesto si igrao i protiv albanca i hrvata, znas kako to izgleda, a uostalom vidjao sam i Srbe koji su isto tako nacionalisti tako da bi se broj ljudi koji igra samo suzio. 

Za sam kraj, i ja sam za ideju ovu i rado bih igrao u tom gather-u, a opet ti tvrdim da bi 30-40% ljudi kod nas i dalje igralo MM zbog ranka, jer sam i tu upoznao dosta ljudi nasih koji bi radije igrali MM i podigli rank na 64tick, nego sto bi igrali normalan kanter na faceit/cevo, ESEA necu ni da predlazem jer realno ljudi kapiraju da je bacanje para(ne slazem se s tim).

Ako treba bilo kakva pomoc ja cu rado pomoci, ali realno sagledajte sve, napravite neku anketu raspitajte se dobro koliko bi ljudi to zanimalo i da li to uopste moze da valja sa svim tim anticit stvarima, adminima koji ce biti tu da regulisu ako neko ne postuje pravila itd... kapiram da nije to mala stvar programirati itd

Treba tu ugl imati i neki klijent i sta sve ne... (esea/cevo)

  • Downvote (-1) 17
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...