Jump to content

WZ-111 misija


Recommended Posts

Ok, nezvanično se zna šta će biti misija i na EU serveru za premium tenk oko nove godine. Na sreću nije u pitanju T34-85M, on će izgleda moći da se kupi kao t6 premium tenk, a u ponudi je kineski tier 8 premium tenk WZ-111. 

 

U suštini koliko sam ja skontao tenk je vrlo sličan trenutnom tier 8 kineskom premiumu WZ-112, malo se razlikuju oklop i mobilnost, ali u suštini je vrlo blizu. Inače ovo je jedan od prvih kineskih tenkova u igri (posle Type-59) i regularno postoji kao premium sve ovo vreme na kineskom serveru. Kažu da su kinezi baš baš u fazonu pay to win. 

 

E sad sama misija je pakao - sa svih 7 nacija treba napraviti po 150 killova i 150.000 stete, uffff... Ono sto je interesantno jeste da su na ruskom serveru dali da preskocis neku naciju tako sto uplatis $10 po naciji, dakle za $70 mozes da dobijes tenk odmah (a ako se ne ispuni misija vrate ti to kao gold). 

 

Meni ovo deluje kao pretezak grind - ja imam prosek od nesto vise 0.9 ubijenih po partiji, dakle treba da odigram 1.160 partija za mesec dana. Jedino što mi pada na pamet jeste da važi za sve od tier1 pa naviše, razmišljam da nakupim dmg i da onda cepam neke tier 2-3 partije sa nekim op vozilima (tipa t18 ili tako nešto), ali opet mi je to 120-130 partija samo za dmg po naciji... Mnogo je kume... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

upravo video sta treba za ovo cudo....pa sam pogledao svoj profil, K/D 2.47, potrebno 1050 kilova to je ~425 partija, avg dmg po partiji ~1500, 100 partija po naciji, 7 nacija, 700 partija za dmg....

naravno sve to moze drasticno da se smanji ako igram sa tenkovima koje gotivim, mada me englezi dosta zabrinjavaju jerbo imaju mali dmg po hitu i ljudi ce mi skidati fragove non stop :<

 

mhh.......pa dobro...ne zove se dzaba maraton xD

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vaistinu svaka cast! Da budemo u duhi praznika :)

Ja sam u startu odustao, ovako normalnim igranjem sa kod amera nabio dmg ali ne jos kilove. U sustini da sam se fokusirao sam sigurno mogap da odradim 2-3 nacije, ne vise, a prosto mi se nije davalo para bas za taj tenk pa se uopšte nisam ni potrudio makar za jednu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao samo uzimanje x2 sa nekih 10ak tenkova, a imao sam sve nacije po par tenkova sem japanaca, igrao po 35-40 partija dnevno a sem posla nemam drugih obaveza :foreveralone: , a i posao u decembru mi i nije bio lak - prodavnica igracaka Dexyco, bilo je smena po 10h u poslednjoj nedelji decembra :P

 

al' no dobro, sto je rek'o moj matori "ma ti nisi normalan....ko ubija po 4-5 tenka po partiji" xD

 

moja preporuka za one koji jos uvek jure tenk, kilove radite na nizim tierima 6-7, dmg na ostalim

a ko nema is-6 i nece da pukne kintu za njega ili 112 moze da uzme ovaj tenk ako se samo malo potrudi

 

btw, za 9-13 spremam juris is-6 full gold ammo setup [boom]

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

al' no dobro, sto je rek'o moj matori "ma ti nisi normalan....ko ubija po 4-5 tenka po partiji" xD

 

Da se razumemo njegov cale je zaista ekspert :)

Prvo, zato sto je covek pukovnik u penziji :D

Drugo, zato sto ima vise odigranih partija na svom nalogu i od mene i od njega, a verovatno i od mnogih drugih na forumu jer ima negde oko 24k :D

 

btw, za 9-13 spremam juris is-6 full gold ammo setup [boom]

Ne bih da te deprimiram, ali sve mi se nesto cini da to vazi za regularne tenkove... Sto ce reci e100, King Tiger i Tiger, idemooo ! :D

 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500252045-jugoslav/

 

 

 

Ne bih da te deprimiram, ali sve mi se nesto cini da to vazi za regularne tenkove... Sto ce reci e100, King Tiger i Tiger, idemooo ! :D

prem tanks>>>>regular za zaradjivanje srebra

 

odosmo u off xD

 

edit: @Zverko http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234922658&p=2242823

Edited by mrHe

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Jugoslav legenda, ima 4 tier X tenka :D

Takodje, ima i negde oko 28 miliona :D

Ili je makar toliko imao zadnji put kada smo mu pogledali nalog :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...