Jump to content

slušalice poludeću :O


kippe

Recommended Posts

Kingston HyperX Cloud su ubedljivo najbolje gaming slušalice koje kod nas možeš kupiti, osim eventualno nekih Sennheiser modela od ~250e. To je rebrandirani Qpad DH-90, pa ako te interesuje nešto više slobodno koristi gugl. 75e su kod nas.

 

Da li ima negde u Srbiji gde se mogu uzeti Qpad QH-90 i gde prodaju Kingston HyperX Cloud sluske?

Link to comment
Share on other sites

ok sefe

Sad sam skontao zasto imas 4828 postova :) Svako ima pravo na svoje misljenje tako sam ja izneo svoje,ne znam sto mi se uopste obracas,jesi se nasao prozvanim ? Npr ja imam steelseries 4h i cujem sve isto kao i na slusalicama od 200eura,sto se tice gejminga. 

 

@laky... Ako cemo tako pa sto ljudi on puse ? bacaju silne pare na to... Neko voli da ima to i to itd.. za bilo koju stvar :D

Naravno i tu ima istine,ja sam samo izneo svoje misljenje. :)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Sad sam skontao zasto imas 4828 postova :) Svako ima pravo na svoje misljenje tako sam ja izneo svoje,ne znam sto mi se uopste obracas,jesi se nasao prozvanim ? Npr ja imam steelseries 4h i cujem sve isto kao i na slusalicama od 200eura,sto se tice gejminga. 

 

imam 4828 postova zato sto postoji forum i van cs podforuma, ne moras da svracas opusteno. obracam ti se jer je ovo javni forum i napisao si nesto. nisam se nasao prozvanim, ali sam tu da iskomentarisem tvoje misljenje jer eto, mogu. ovo sto si ti napisao stoji jedino ako uzmes u obzir SAMO slusalice koje ce neko koristiti SAMO za cs. u svim drugim situacijama je ovo sto kaze prota

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa verovatno uzima za gejming. Mada nebitno. A znaci moje misljenje vam se ne svidja i javno govorite da je sranje samo zato sto je drugacije od vaseg :) tako mogu i ja reci za vase misljenje da je sranje pa nisam.. mogao sam sto puta citajuci razne postove koje vi stavljate na svim sekcija pa sam zadrzao svoje misljenje za sebe,jer svako ima svoje misljenje i nema pravo da na bilo koji nacin uvredi nekog jel tako?

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

početna postavka ti je pogrešna, jer iako svako ima svoje mišljenje postoji nešto što se zove tačno i netačno.

demonstriraću:

 

ja mislim da zaječar ne postoji. i jel ti sad moraš da uvažiš ovo ili uopšte uzmeš u razmatranje?

 

postoje situacije u kojima dolazi do sukoba mišljenja pa ga je potrebno pobliže analizirati, ali ovo nije jedna od tih. ovo je jasno merljiva kategorija kvaliteta slušalica. to što ti misliš da su sve slušalice iste, ne znači da jesu nego da ti moraš malo detaljnije da testiraš slušalice.

 

i javno govorite da je sranje samo zato sto je drugacije od vaseg 

 

zvučiš kao klinka sa krstarice. 

Link to comment
Share on other sites

ako su ti za cs:go,nije bitno toliko koji je tacno model slusalica,posto zvuk uopste nije po istom principu kao u 1.6..ne cujes sve tacno korake itd ,u prevodu,ja igram na prestigio bubicama a cujem sve isto i tacno i precizno ko i sa mojim 5hv2 koje imam..dok u 1.6 kad stavim te iste bubice,cujem show,ne znam tacno da odredim korake lika,niti poziciju , nije precizno..tako da ako pikas cs:go , bilo koja varijanta slusalica su ti ok,dok za cs 1.6 uzmi siberiu jer su po meni makar predobre.

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...