Jump to content

Olofmeister na de_dust2


EnzoPoz

Recommended Posts

i meni deluje kao bullshit ovo rekijevo, sad svaka budala moze da dodje i da napise 'blabla supex0 blabla ko1n, private cheat blabla, zakljucak: svi cituju'...kao prvo ne verujem da hellraisersi, na'vi, recimo shoxie, scream itd. cituju, jer ne bi imali tolike probleme sa padovima forme tokom cele ove godine. onaj prvi rekijev tekst je odlican, jer se vidi da lik prati scenu bas dugo i zna mnogo detalja. u pravu je kad kaze da se sve mnogo brzo zaboravlja, da se prelako prasta citerima, i da se isuvise veruje 'proovima' iako za to nema previse osnova. sada je masa likova u fazonu 'dok nema vac bana, nista' iako je vac dokazano djubre i ne moze da garantuje da ce private cheat sa malom bazom korisnika IKAD biti provaljen.

 

evo reddit posta koji je mnogo bolji, sasvim fino argumentovan:

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2nvk94/unpopular_opinion_about_flusha/

 

prvi reply

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam ko chituje od igraca, ali ja sam se odusevio counterom gledajuci ovaj dreamhack.. nisam godinama bacio pogled na neki turnir, ali sam od smorene dote gde se nista nije desavalo po pola sata svaku partiju, morao da prebacim na cs posle onolikog urlikanja publike. jos mislim, sta se primaju ovi za svaki kill ovoliko, a onda sam se i sam navukao i ispratio od 1/4 do finala svaki game. navijao za virtus pro, pa posle za francuze jer mi ih je iskreno bilo krivo kad su izgubili 10 rundi za redom zbog tog boosta.. nevezano za taj incident, kvalitetna igrica i kvalitetan turnir. pravo osvezenje naspram umrtvljene dote.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

 

 

a zasto da ih ne vidimo vise?

 

Zato sto su napravili sprdnju od pro CS-a?

Svi se jebeno slazu da je flusha citer, pazi sta kaze nas omiljeni novinar Richard Lewis na redditu: "I've not spoken with a single pro or personality in the scene who thinks Flusha is clean. Whatever they say publicly, privately it's a very different story."

 

Jako me nervira sto ne mozemo da se otarasimo ovih govnara ako nisu VAC-ovani, a VAC radi tako sto je uvek iza cit-provajdera i moze da se desi da nikad ne pohvata ove privatne sto kostaju ihaha.

Link to comment
Share on other sites

1.koristiti matematiku u ovom slucaju da bi se ista dokazalo je potpuno retardirano

2.postoji ogromna razlika izmedju aimlocka i slucajnog postavljanja nisana na neciji model o cemu ovaj lik prica

3.kao sto rekoh, koristiti matematiku za dokazivanje icega ovde je smejurija, lik je bukvalno izvadio brojeve iz bulje, i mogao je da nategne na bilo koju stranu da je hteo.

4.ja nisam matematicki strucnjak, ali evo imas dole lika koji mu je argumentovano objasnio da lupeta gluposti

http://www.hltv.org/?pageid=135&userid=326716&blogid=9118&profile=1#r7028101

 

5.zvucis butthurt zbog 'zdravog razuma' iz nekog razloga. ne, necu da verujem svom sudu koji je posle potvrdjen od strane 10 proova (i jos ko zna koliko koji nisu hteli da se izjasnjavaju public,a prema ricardu luisu niko ne veruje da je flusha legit) koji znaju igru uzduz i popreko zato sto je scream rekao da se kladi u svoju karijeru da flusha ne cituje. sad je njegova rec jaca od svih tudjih zajedno? jel bi se isto tako kladio u karijeru pre 2 meseca da ljudi ne cituju na lanu?

 

 

edit: evo jos jedne stvari potvrdjene od strane drugih nakon sto sam ih vec napisao:

You assumed all of the odds, multiply them by each other and yet you assume that you are even remotely close to a realistic answer. E.g the field of view number is completely unrealistic. It would be an almost impossible thing to calculate. First you would have to think of the FOV with 3 dimensions (NOT 2, as i assume you did) and then think how far away the enemy is. Assuming with a 360 degree view you would get a 'sphere of possibilites' where you could aim, that would include every possible spot. The further away the opponent, the chances of hitting him drops exponentially. So the surface area of a sphere is A=4*r^2*Pi, let's say the opponent would be 5,10,15,30 meters away; size of the head ~0.05m^2 (e.g 22cm*22cm), chances of hitting him based solely on these numbers.
P(5)=0.01592%
P(10)=0.003979%
P(15)=0.001768%
P(30)=0.0004241%

 

Those calculations are 100% correct and if you used these numbers, you could prove beyond any doubt that flusha cheated with your formula. But then again, exactly like your numbers, these numbers are nothing more than bullshit. IF you assume the starting parameters you can come to any conclusion you want. 
You can't use math this way. Lets be honest here, you know yourself that your numbers mean nothing. You don't have sufficient amount of knowledge about the parameters to even do the simplest of the probability calculations. This thread is just misleading people who are either stupid or don't understand math. 
Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je i vise nego sumnjivo, ali jednostavno ne bi mogao da garantujem da je citer niti da nije na osnovu ovih "dokaza". Isti taj community je do pre mesec dana jos vecim intezitetom smarao fiflarena, svakodnevno su nicale desetina thread-ova sa naslovom kicklaren i u njemu snimci na kojima fiflaren "failuje", a evo sad placu za njim...retards gonna retard :)

  • Upvote (+1) 1

fml

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je i vise nego sumnjivo, ali jednostavno ne bi mogao da garantujem da je citer niti da nije na osnovu ovih "dokaza". Isti taj community je do pre mesec dana jos vecim intezitetom smarao fiflarena, svakodnevno su nicale desetina thread-ova sa naslovom kicklaren i u njemu snimci na kojima fiflaren "failuje", a evo sad placu za njim...retards gonna retard :)

Ne mozes da garantujes, ali situacija je jednostavno takva...imas proove koji dokazano cituju, cak i na lanu, s druge strane imas vac koji je kurac i koji ne mora da uhvati ove ljude apsolutno nikad...situacija je odvratna i ljudi se sad bore svim silama, ovi koji su na udaru jednostavno moraju da istraju ako su cisti (ili da se penzionisu pod izgovorom da je zbog community-a a u stvari su samo izvaljeni :tf:)...sto se tice fifflarena, ne oglasavaju se isti ljudi, jedni su bili glasniji ranije, sad ovi sto ga brane...a i jebiga, ovo je ipak video igra, ne mozes da ocekujes previse od community-a sacinjenog mahom od klinaca

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes da garantujes, ali situacija je jednostavno takva...imas proove koji dokazano cituju, cak i na lanu, s druge strane imas vac koji je kurac i koji ne mora da uhvati ove ljude apsolutno nikad...situacija je odvratna i ljudi se sad bore svim silama, ovi koji su na udaru jednostavno moraju da istraju ako su cisti (ili da se penzionisu pod izgovorom da je zbog community-a a u stvari su samo izvaljeni :tf:)...sto se tice fifflarena, ne oglasavaju se isti ljudi, jedni su bili glasniji ranije, sad ovi sto ga brane...a i jebiga, ovo je ipak video igra, ne mozes da ocekujes previse od community-a sacinjenog mahom od klinaca

Garantovano cheat ali bez dokaza... i ti mi delujes kao butthurt borac za pravdu isto kao i ovi što ga brane sa matematikom... ako ne može gomila pro igrača na LANu zajedno sa sve adminima da dokažu chat ne znam šta ti pokušavas a ni ovi hltv CSI squad. Jednostavno možemo svi mi što gledamo sa strane da konstatujemo da je fishy i da čekamo.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...