Jump to content

Olofmeister na de_dust2


EnzoPoz

Recommended Posts

pa bag su izvalili.

 

i to čak nije šmekerski bag, kao nekad na 1.6 na njuku kad se petorica bustuju jedan na drugog i defjuzuju bombu kroz pod sa donjeg sajta, nego je baš pederski. 

 

 

edit: btw, finale na dreamhacku je preko twitcha pratilo 250 000 ljudi. ja sam zaprepašten.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

@zong

imbecil detected

 

@lancemi

 

zato sto su shvatili da pobeda nije vredna loseg publiciteta i mrznje community-a, pa su pokusali da se operu koliko je to moguce

 

@prota

peak je bio oko 450k :) mislim da su cifre bile oko 80-100k pre manje od godinu dana...a da, na redditu je masa likova koji nisu nikad igrali cs ali su se maksimalno izlozili gledajuci turnir

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

 

Nego su fnatic nesigurne lezbejke i forfeitovali su... glupi klinci.

jel si ozbiljan? jel si pratio reakcije celog cs community-a na sve sto se desilo? ispali su jajare sa megapederskim potezom koji su cuvali za eliminacije, posle su se zalili na ldlc-ev boost koji nema veze sa zivotom u odnosu na ono sto su oni uradili. trebalo je jednostavno da ponove drugi half, ali nisu mogli da predvide mrznju apsolutno svih ljudi u cs-u. forfeitovali su da bi spasli ono sto se spasti moze, jer kao sto rekoh prolaz dalje ne bi doneo onoliko koliko bi izgubili generalno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

peak je bio oko 450k :) mislim da su cifre bile oko 80-100k pre manje od godinu dana...a da, na redditu je masa likova koji nisu nikad igrali cs ali su se maksimalno izlozili gledajuci turnir

 

ni ne čudi me. nisam ispratio ceo turnir, ali po onome što sam video ovaj dreamhack je mnogo dobro odrađen. 

Link to comment
Share on other sites

jel si ozbiljan? jel si pratio reakcije celog cs community-a na sve sto se desilo? ispali su jajare sa megapederskim potezom koji su cuvali za eliminacije, posle su se zalili na ldlc-ev boost koji nema veze sa zivotom u odnosu na ono sto su oni uradili. trebalo je jednostavno da ponove drugi half, ali nisu mogli da predvide mrznju apsolutno svih ljudi u cs-u. forfeitovali su da bi spasli ono sto se spasti moze, jer kao sto rekoh prolaz dalje ne bi doneo onoliko koliko bi izgubili generalno

 

Cekaj, sta je problem?

 

Obe ekipe su koristile boost koji nije dozvoljen. I ni jedna ekipa fazon nije ni znala zapravo koliko je to chiterski bust, na stranu sto se vidi mapa. Ono sto je presudilo da bude zabranjen bust nije to sto se vidi mapa nego sto se 

- vidi negde kroz teksturu na nekim mestima (koje ni jedna ekipa nije eksploatisala zapravo)

- ne mozes i svih uglova da budes pogodjen.

 

Ispali su sise sto su to koristili, ali su mislili da je dozvoljeno jer nigde u pravilima eksplicitno ne pise da je zabranjeno. Fejlovai su sa nesigurnim lezbejstvom jer su odustali, sto je pokazalo da su zapravo sisice male. Trebali su da odigraju ponovo partiju ili half i da to bude to. Ovako oni izgledaju kao klinci glupi, a i admin izgleda ko da nema nikakav autoritet da sprovede turnir.

poz

  • Upvote (+1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

stim sto ja mislim da je fnatic znao kolko im je citerski bust (hint, devilwalkov intervju i faca posle meca) :D

i ne znam sto mislis da su pignatic igraci odustali od turnira, ocigledno da je odluka orge presudila, vlada je reko zasto :D

 

da, trebali su da odigraju opet overpass, ali posle turnira da ih banuju jer imaju 3 citera u ekipi :D

Edited by reky
Link to comment
Share on other sites

Im with pesma on this one.

Obe ekipe su videle "plutajući" zid. Fora je što su bust koji je koristio ldlc koristile skoro sve ekipe na toj mapi. A fnaticov nijedna pa je community odlepio. Plus sve prozivke za cit itd bio je baš loš publicitet za fnatic. Ne verujem da su sponzori bili zadovoljni :D

Po mom mišljenju da su ponovili mapu i da je ldlc dobio bilo bi fnatic retardirana ekipa pobedjuje na bag.

A da je fnatic dobio bilo bi half je bio 12-2/3 na prevaru su resetovali mapu i dobili.

U principu obe ekipe su prekršile pravilo ali je realno pederski bust bio. Da su ga prijavili organizatoru i lepo odigrali sve bi bilo ok.

Edited by Marko)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...