Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Ovaj Reaperov ulti deluje tako kretenski, skoro kao bomba od trejserke osim što "u teoriji" ne bi trebalo da bude to, ali se zasniva na tome da se "baciš u masu" u pravom trenutku :)

ali šta rade ljudi sa ovim genjijem, ja ne znam kako njega neko može da ubije ako ga upravlja neko ko zna :)

Link to comment
Share on other sites

Rank sistem im je i dalje sranje. Dignuti rejting u SoloQ je nemoguće.

Pritom, dobiješ pet - izgubiš pet i u minusu si sa rejtingom.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ja krenuo da igram placement mečeve, izgubio obe partije i batalio.

Imam utisak kao da igram sa botovima, neviđeno nešto :) Kao da uopšte nije bilo tako kod placementa u prvoj sezoni.

On 9/4/2016 at 7:19 PM, [BMF]Psycho said:

Platinum rank posle 7-3 placement mečeva u S2.

mada kada vidim kako ide drugima, možda je problem u meni! :))

Link to comment
Share on other sites

Definitivno nije igra za solo Q, teba imati bar 4 u grupi. 5 zlatna sredina, 6 ne valja jer onda igras protiv 6 pro smurfova.

50-60% win rate nije dovoljno za napredak, pobjeda il smrt.

Baš je brutalna sezona, dosta dobrih igrača, pa se sve svodi na ko ima bolji synergy.

Izgubio sam večeras partiju 3-2 kao Roadhog 45 kills srebro, Zarija 52 gold, a imamo Faru i Soldata u timu... Daš sve i opet nije dovoljno. Svih 6 moraju biti fokusirani inače džaba.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ja se uglavnom vodim logikom da pikujem ono što fali timu. Ali džaba igrati healer-a kada offense heroji ne mogu vola da ubodu.

Imao sam zlato sa Luciom na Lijiang toweru sa 23eliminacije o čemu mi pričamo :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

ja krenuo da igram placement mečeve, izgubio obe partije i batalio.

Imam utisak kao da igram sa botovima, neviđeno nešto :) Kao da uopšte nije bilo tako kod placementa u prvoj sezoni.

mada kada vidim kako ide drugima, možda je problem u meni! :))

I ja razmisljam isto to, mada imajuci 4-5 zlatnih medalja po partiji, mislim da ipak nije problem u meni -_-

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2016 at 2:37 PM, Aleksandar_ said:

Ja se uglavnom vodim logikom da pikujem ono što fali timu. Ali džaba igrati healer-a kada offense heroji ne mogu vola da ubodu.

Imao sam zlato sa Luciom na Lijiang toweru sa 23eliminacije o čemu mi pričamo :D

ja se trudim da izaberem uvek sup neki, međutim onda ovi što napadaju ništa ne mogu da urade, pa se uvek pokajem, makar kad napadaš pucaš okolo pa se rešiš stresa :))

18 hours ago, WuDu said:

I ja razmisljam isto to, mada imajuci 4-5 zlatnih medalja po partiji, mislim da ipak nije problem u meni -_-

u suštini je problem kad igraš solo, nije zanimljivo. makar tim od 3-4 osobe je potreban pa da imaš neke obrise team playa i da bude interesantno.

ah da, imao sam juče i prvi Draw :))

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram šta si mi napisao :(

kad je onda draw a kad nije? jer ako sam razumeo promenu u ovoj sezoni, nema više sudden death, nego se dobija draw.

ali mi nismo dobili draw nego smo igrali još jednu rundu i odbranili i dobili victory, što protivnici nisu dobili priliku da oni brane?

Link to comment
Share on other sites

Pa prvi do dva ili tri, u zavisnosti kolko pointa ima, je na capture the point, kad guraš kolica isto, samo ko ustedi više vremena u prvoj/drugoj rundi prenosi u trecoj.

Cela poenta je da se iskoreni draw.

Draw je kad niko ne osvoji poen, što mi se nikad do sad nije desilo.


"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...