Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

On 8/8/2016 at 5:07 PM, fatboy said:

upravo to. blizzard fanovi je se nece secati za 6 meseci.... pogotovo ako Blizzard najavi HIRES remake prvog Starcraft-a ili tako nesto slicno...  A i ano ne najavi to, opet ce izgustirati tu FPS sramotu i zaboraviti na nju vrlo brzo.  :)

FPS sramota. Simpaticno.

Prelazim igre isključivo sa jednim žetonom.

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2016 at 7:22 PM, Sa1Nt said:

znam na sta si mislio :) moja poenta je da je igra popularna i zasluzuje svoje mesto na ovom forumu pa nek je igra i desetina igracha od onoga sto su objavili (a nije ni blizu tako mala cifra da se ne lazemo) :D


Brate Blizzard i FPS u istoj rechenici?  Cmon nigguh  :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, fatboy said:


Brate Blizzard i FPS u istoj rechenici?  Cmon nigguh  :)

odlepio si :) hejtujes radi hejta a nisam siguran ni da si probao OW :) u svakom slucaju, nista losije od TF2 a po meni je sasvim zadovoljavajuca igra dok se ne pojavi nesto bolje (a to nesto bolje cekamo od q3) :)

Link to comment
Share on other sites

Brate nemam 15 dina, probao igrao satima...... ali jbg ja cu uvek radije Q3, UT i sl. fps competitive naslove radije da igram, ako me razumesh....  tehnicki je OW ozbiljan vajb, ali meni nekako nema esenciju, lako isparljivo deluje.... al dobro, tko sam ja da sudim  :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fatboy said:

Brate nemam 15 dina, probao igrao satima...... ali jbg ja cu uvek radije Q3, UT i sl. fps competitive naslove radije da igram, ako me razumesh....  tehnicki je OW ozbiljan vajb, ali meni nekako nema esenciju, lako isparljivo deluje.... al dobro, tko sam ja da sudim  :)

ja mogu da razumem sve što si napisao i slažem se u određenoj možda i većoj meri, ali sam daleko od tog ada igra nije popularna ili da će lako da je zaborave.

Trenutno nema dobre konkurencije. TF2 je meni bolja igra ali su je sami upropastili - pa mi smo je čak igrali i sa benchom i kim god, ali kad je ne igraš mesec dana više ne možeš da se vratiš, gore je nego kad propustiš nekoliko heroja u nekom MOBA naslovu. DOOM je fejlovao mega u MP svetu, Quake će realno biti (čak i ako bude ok) više 1na1 - što je ok. Ne vidim ko će da ponudi neku dobru alternativu, možda ako se Cliff istripuje pa Lawbreakers ne bude sranje.

Naravno tu je i rimejk UTa koji može biti korektan jer rade baš ono što ljudi traže - samo tehničko unapređenje dobro poznatog koncepta.

Link to comment
Share on other sites

Evo i da se ja umešam. James Harding i 2GD studio su prepoznali ciljnu grupu Overwatcha, što realno nije bilo teško. Vakuum za hardcore skillshootere će biti popunjen njihovim super hardcore old school takmicarskim naslovom Diabotical koji privodi svoj kickstarter kraju. On je odustao od svih ostalih esports avantura, i po svemu sudeći će da preuzme podizanje Diaboticala (i Battlerite) na nivo pravog esporta. 

U renesansi timskih pucacina, koja se neminovno desava, (pre toga renesansa svemirskih letelica, a pre toga mekova), svi žele deo kolača, čiji veliki deo nije uzeo Valve sa TF2, jer imaju dva gigantska esports naslova (CSGO i Dota2). Blizzardu je u esportsu trebao FPS naslov, logično je bilo da kroz novi žanr za njih povuku i novu generaciju blizz fanova.

2GD studio prepoznaje momenat, i uz pomoć veterana Quake scene pravi Diabotical, koji će znajući njegov potencijal kao esports ličnosti imati veliki uspeh.

Overwatch će opstati, zato što je trenutno najveći timski shooter. TF2 pro scena je prešla na Overwatch, jer su tu pare. Cak i WOW arena igraci su presli, jer su igrali za kikiriki. 

Battleborn je propao, a Paladins ce opstati dok god se HiRez drzi ustaljenog sablona koji je patentirao sa Smite. 

Imas pare - igras Overwatch, nemas pare - igras Paladins.

 

 

Edited by Velijah

Velijah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...