Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Zanimljiva igra, isprobao sam par heroja i svidja mi se ono sto sam video do sada. U zavisnosti od mape i od toga da li se napada ili brani control point (kako god da se zove) zavisi i biranje klase heroja a i samog heroja unutar klase, pogotovo sto je moguce menjati heroja u bilo kom trenutku na spawning pointu i time se prilagoditi potrebama tvog tima ili uraditi counter na protivnicki pick.

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva igra, isprobao sam par heroja i svidja mi se ono sto sam video do sada. U zavisnosti od mape i od toga da li se napada ili brani control point (kako god da se zove) zavisi i biranje klase heroja a i samog heroja unutar klase, pogotovo sto je moguce menjati heroja u bilo kom trenutku na spawning pointu i time se prilagoditi potrebama tvog tima ili uraditi counter na protivnicki pick.

izuzev što ti se tada "ulti" vrati na nulu pa nije baš najbolje rešenje menjati pick, osim ako si toliko pro da ti ulti nikada tokom meča nije potreban :))

Kako vam se svidja igra? : ) Ja cu nocas da je skinem kad dozvole pa da je probam sutra. Nisam se nadao da cu ispuniti system requirements pa se nisam ni interesovao preterano do sada ali vidim da je minimum radeon hd4850 \o/

Ja i dalje imam problem sa "osećajem", nekako kao da pucam na papirne likove papirnim avionima :)

Link to comment
Share on other sites

Meni posle ut99 nista vise nema takav osecaj, igram ovu novu ut alfu i smorim se svaki put kad pucam u baloncice sa shock rifleom, ova igra mi je skroz ok po pitanju tog osecaja, makar za ovo kratko vreme koliko sam igrao.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odigro 4 partije, isprobao gomilu heroja, najvise uspeha sam imao na mapama gde se borite za kontrolu i to sa Bastionom :D ustekas se i uuuudri. Generalni utisak posle mozda pola sata je da je ultra fast paced i jako konfuzna igra + sam imao osecaj da sam jedini teletabis u igrici dok ostali svi znaju sta rade :D

Link to comment
Share on other sites

Odigro 4 partije, isprobao gomilu heroja, najvise uspeha sam imao na mapama gde se borite za kontrolu i to sa Bastionom :D ustekas se i uuuudri. Generalni utisak posle mozda pola sata je da je ultra fast paced i jako konfuzna igra + sam imao osecaj da sam jedini teletabis u igrici dok ostali svi znaju sta rade :D

Bastion je jedan od tih "sipaš i ne misliš" heroja, može i Junkrat biti često, samo negde sa strane rokaš granate u pravcu protivnika i velika je šansa da ćeš nešto nabosti :))

Link to comment
Share on other sites

Odigro 4 partije, isprobao gomilu heroja, najvise uspeha sam imao na mapama gde se borite za kontrolu i to sa Bastionom :D ustekas se i uuuudri. Generalni utisak posle mozda pola sata je da je ultra fast paced i jako konfuzna igra + sam imao osecaj da sam jedini teletabis u igrici dok ostali svi znaju sta rade :D

Bastion je jedan od tih "sipaš i ne misliš" heroja, može i Junkrat biti često, samo negde sa strane rokaš granate u pravcu protivnika i velika je šansa da ćeš nešto nabosti :))

Vidis tog Junkrat nisam jos probao. Jos jedan zajeb sam napravio je sto nisam odigrao tutorial makar, nego kako sam se ulogovo sam dobio invite od 5 drugara i dobio poruku "LOL JEBO TUTORIAL STISNI JOIN" pa sam bio noob dead weight :D
Sve u svemu "zanimljivo", mada trenutno ne vidim zasto bih dao ikakve pare na ovako nesto sto me zasiti za po' sata.

Link to comment
Share on other sites

Odigro 4 partije, isprobao gomilu heroja, najvise uspeha sam imao na mapama gde se borite za kontrolu i to sa Bastionom :D ustekas se i uuuudri. Generalni utisak posle mozda pola sata je da je ultra fast paced i jako konfuzna igra + sam imao osecaj da sam jedini teletabis u igrici dok ostali svi znaju sta rade :D

Bastion je jedan od tih "sipaš i ne misliš" heroja, može i Junkrat biti često, samo negde sa strane rokaš granate u pravcu protivnika i velika je šansa da ćeš nešto nabosti :))

Vidis tog Junkrat nisam jos probao. Jos jedan zajeb sam napravio je sto nisam odigrao tutorial makar, nego kako sam se ulogovo sam dobio invite od 5 drugara i dobio poruku "LOL JEBO TUTORIAL STISNI JOIN" pa sam bio noob dead weight :D
Sve u svemu "zanimljivo", mada trenutno ne vidim zasto bih dao ikakve pare na ovako nesto sto me zasiti za po' sata.

videcemo, krenuo je blizzard u lagane mini fejlove, poput HotSa kojeg igra verovatno 500 ljudi :)) ali videcemo kako ce proci sa ovim.

Meni ni ovo nece da radi. xD

edit: radi mi samo tutotiral, ali kad udjem sa svim igracima fps 5 ^^

smanji detalje! :))

Link to comment
Share on other sites

Pikao malo u lanu juce, vrhunska zabava. Sabijam sa gendzijem!

to kad igraš protiv botova :)) Gendži je bio op kad su ga ubacili, svaki tim je imao po tri komada, sad su ga malo doterali pa više nije toliko zabavan.

 

Link to comment
Share on other sites

NIje ovo za mene. Suvise je nekako decije i sareno i nekako nemam osecaj kada pucam iz oruzija tj. imam nekako plastican osecaj. Grafika je najbolja ikada i to je to. 

to! to ja pričam!

Mozda je ovo napravljeno za neku nove generacije a nama starijma ce uvek ostati q3live i u4 alfa kada se zazelimo prave akcije :)

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je najodvratniji FPS koji sam video od Daikatane na ovamo...  [:D]  

sta je ono sranje koje ispaljuje teniske loptice, neki DJOKOMATIK?  [roflmao] 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Malo me je smorilo posle dva dana :( Juce sam posle nekoliko partuja izasao i onda odigrao 2 partije cs-a da me suterska zelja mine.

@Lucky: nije tacno, igrao sam ljudima koji pikaju mesecima u beti i kazu da sam odlican! Dobro, mozda ne odlican...

Link to comment
Share on other sites

NIje ovo za mene. Suvise je nekako decije i sareno i nekako nemam osecaj kada pucam iz oruzija tj. imam nekako plastican osecaj. Grafika je najbolja ikada i to je to. 

zanimljivo kako ljudi razni imaju diametralna osecanja oko ove igre, znam neke ljudi koji su mi rekli potpuno obrnuto tj. da im grafika ne lezi a da im svidja gunplay osecaj :D Al dobro veliki release i puno ljudo sa raznim preferencijama zato igra moze za dzabe da se proba pa svako da vidi sta mu odgovara a sta ne :). Totalno beskorisan komentar sa moje strane jbg :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...