Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Ako EA može da svoje customere navlači na $120 po igri i da pri tom ostvaruje rekordne profite zašto bi se neko ko zapravo pravi dobre igre ograničavao finansijskim modelima jučerašnjice !!1 :tf:

I da se kupuje igra, i season pass i mikrotransakcije, mmmmmm svvvvee [xx(]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ako EA može da svoje customere navlači na $120 po igri i da pri tom ostvaruje rekordne profite zašto bi se neko ko zapravo pravi dobre igre ograničavao finansijskim modelima jučerašnjice !!1 :tf:

I da se kupuje igra, i season pass i mikrotransakcije, mmmmmm svvvvee [xx(]

možda zato što EA očekuje da Battlefront prestane da se igra već čim prođe nova godina :))

Link to comment
Share on other sites

hteo sam da kažem, odvojeno od Overwatch priče, da EA forsira igru + seasons pass + dlc i slične stvari da ljudi kupe sad i odmah i što pre dok su još nahajpovani epizodom 7. Čim to prođe pa prođe božić i nova godina nikoga neće biti briga za battlefront. Pa daj da što pre sad uzNu što više para mogu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ae videcu za vikend, ili od ponodeljka ipak ide valentino :) Moram da se iscimam za wowhead i overking da odradim posao pa cu posle da se ubacim da pucam malo. Ovako ne mogu nista da planiram udjem da pucam kad mogu, dok me ovi ne navataju da im nesto odradim. Ili najlakse me cimni preko battle.net-a
.

Pikaćemo, idu sad neradni dani, biće fore.

Ja malopre gledao, samo si ti bio u igri, tako da sam ipak odigrao HotS :)

Link to comment
Share on other sites

Ae videcu za vikend, ili od ponodeljka ipak ide valentino :) Moram da se iscimam za wowhead i overking da odradim posao pa cu posle da se ubacim da pucam malo. Ovako ne mogu nista da planiram udjem da pucam kad mogu, dok me ovi ne navataju da im nesto odradim. Ili najlakse me cimni preko battle.net-a
.

Pikaćemo, idu sad neradni dani, biće fore.

Ja malopre gledao, samo si ti bio u igri, tako da sam ipak odigrao HotS :)

Lucky u ruru se ne radi 15 i 16 ? :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ae videcu za vikend, ili od ponodeljka ipak ide valentino :) Moram da se iscimam za wowhead i overking da odradim posao pa cu posle da se ubacim da pucam malo. Ovako ne mogu nista da planiram udjem da pucam kad mogu, dok me ovi ne navataju da im nesto odradim. Ili najlakse me cimni preko battle.net-a
.

Pikaćemo, idu sad neradni dani, biće fore.

Ja malopre gledao, samo si ti bio u igri, tako da sam ipak odigrao HotS :)

Lucky u ruru se ne radi 15 i 16 ? :D

Zvanično se ne radi, ali uvek bude ljudi u redakciji, ja prvi a onda i ostali koji bi da se igraju Overwatcha na primer :)

Link to comment
Share on other sites

Igrah ... nije loš novi mod, ali je preveliki festival topovskog mesa - u suštini dobijaju timovi koji imaju veliki dmg i mogu da počiste protivnike, support klase nemaju preveliki uticaj ovde. rokneš samo ofanzivce i roštiljaš bilo na point bilo kad ga zauzmeš u pravcu ovih što hoće da ga vrate nazad. Trebalo bi da ubace i da se poeni "hlade" kada drugi tim drži mesto, makar do neke tačke.

Što se drugih stvari tiče, nema nekih izmena osim progresije likova što je kul i loot boxova da dobijaš kojekakve gluposti. Gameplay je i dalje "tanak".

Link to comment
Share on other sites

Moje trenutno misljenje je da dominiraju dva heroja ATM. Bastion i Patuljak.
Ceo dan sedim pijem kafu i udaram turret.

Inace igra je zabavna, ja sam matori igrac Quake III Arene, i CS-a. Isto vise ne igram, a jedina zamena eto Overwatch, ne sto je napraivo Blizzard, nego sto su se stvarno lepo potrudili da naprave igru.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...