Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Overwatch izlazi za PS4 / Xbox / PC

Izlazi na prolece 2016

Pre-purchase link: https://buyoverwatch.com/

Pre-Purchase dace vam Widowmaker skin

Origins Edition, prema Gamestop biće 40$ (Source)

Ovo i dalje ne govori dal je igra free to play ili ce da se kupuje :/

Source sa Game.co.uk.

  • 21 Heroes
  • 5 Skins
    • Blackwatch Reyes (Reaper)
    • Strike-Commander Morrison (Soldier: 76)
    • Overgrown Bastion
    • Security Chief Pharah
    • Slipstream Tracer
  • Overwatch-themed content for several Blizzard Entertainment games:
    • Heroes of the Storm™ - Tracer Hero
    • World of Warcraft® - Baby Winston Pet
    • StarCraft® II Portraits
    • Hearthstone® Cardback
    • Diablo® III - Mercy Wings

Ocekivani datum izlaska igre 21 Jun 2016....

overwatch-origins.png

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ljudi ovo je blizard to sto traze neke pare za skinove ne znaci nista ima da traze i pretplatu i da kupis igru,  uzmes ekpanzije, microtransakcije televizor i oba bubrega ::D ::) ::( 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, ovo ti je klasican Bundle pack, dobijes 5 skinova po ceni 4 +gluposti za ostale igre +jos 1 ovaj prepurchase skin.
Mada me ovo "21 heroes" malo buni, kada sam spomenuo da ce verovatno heroji da se rotiraju i otkljucavaju kao u HotS-u nekoliko ljudi mi je reklo da su vec potvrdili da ce od pocetka svi heroji svima biti otkljucani jer je meta igre da se u toku partije menjaju heroji, ne kapiram zasto bi onda naglasavali da za 40$ ide 21 heroj :S

Mada i ja kao budala nagadjam u prazno a svakako ce danas na blizconu sve reci :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikad imao prilike da se cackam i zanimam za konzole. Jel postoje free to play consol igre gde developeri zaradjuju na mikrotransakcijama?

Ima, za PS4 imas na primer Warthunder, a za Xbox Live imas World of tanks i Smite, s tim da se obicno trazi da imas Xbox Live Gold ili PSN pretplatu, ali verovatno racunaju da vecina zapadnjaka vec svakako i ima. Plus onda krecu u ludacke varijante, tipa izdaju tenkove koji se prodaju za pare za 4. juli sa skinovima americke ili britanske zastave i tako to :)

Ja i dalje mislim da ce biti F2P, ne zato sto je Blizzard sad nesto dobar prema igracima nego zato sto prosta biznis racunica dovodi do zakljucka da se trenutno taj model najvise isplati - kad imas brdo njih koji ce probati igru veci je ukupni skup ljudi iz kojeg ces izvuci one koji ce da placaju ako im se igra svidi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikad imao prilike da se cackam i zanimam za konzole. Jel postoje free to play consol igre gde developeri zaradjuju na mikrotransakcijama?

Meni je veći problem ovaj tip igre za konzole, ali ajde, živi bili pa videli. Plus Blizzard i konzole, biće zanimljivo to videti - da ne prođe kao onaj mučeni Diablo 3 za PlayStation 3 :))

btw, izem im ja datum izlaska "proleće" ako je to 21. jun - jeste po kalendaru, ali opet, zna se šta je proleće :))

Interesanto mi je i ovo da će kao Tracer biti HotS heroj - Blizz je do sad bio na fazon da neće ubacivati Overwatch likove u HotS, iako jeste logično.

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto nisam mogao da nastavim onaj losing spree juce :)

Ili sam ja postao uzasan u FPS igrama, ili postoje neke fore aim botovanja (sto rece Silencer, dzojstik i slicno).

Moze biti da su oba slucaja u pitanju :)

Ma opušteno, pa nova je igra, svi suckujemo osim klinaca koji imaju već 100+ sati u igri jer samo nju igraju.

Meni recimo problem pravi što još nemam osećaj dometa oružja, da ne govorim što ne znam tačno šta koji heroj radi i dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

U CS:GO prodaju skinove za puske, dosta i to :)

Realno da prodaju i šešire u overwatchu deca bi kupovala :) Mislim ukradu lepo foru sa kutijama i ključevima. Brdo ideja mogu da pokradu kako da uzimaju pare na mikrotransakcije. Pa krenemo i stimpack, jer vidim da ima player level 100 / Herlo level :)

Kako god budu realizovali dobro ce da prodju, 7 miliona se prijavilo za betu, podavali raznim TF2 igracima, strimerima, youtuberima betu. Sve lepo marketing, hype hype, ljudima se dize dok gledaju i pustaju suze sto nemaju betu. U stanju su da daju i 600 evra za betu.

A evo ga i Blizzcon veceras, pa kad tu pokazu tri nova heroja, i par dodatnih informacija, malo video hype zapisa kao slag na tortu, uz to da dodoaju kako ce igra da zaradjuje, nikom nece da smeta. Jer naravno svi ce zeleti da pucaju, da kupuju sesire i da igraju.

Manite tu pricu dal ce bude F2P ili nece, pretplata ili sta god. Realno zamarate se time, jer na kraju kupicete ili šešire ili igru.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ima toga što kažeš, ali na primer ja sam TF2 fan bio u "ono vreme" i nikada nisam kupio nijedan kozmetički dodatak. Doduše, ja jesam kupio igru ali tada je bila deo Orange Boxa što je realno jedan od najboljih paketa koje si mogao da kupiš a i f2p u to vreme nije bio "in". Ali od kada su je pretvorili u f2p napamet mi nije palo da nešto kupim od kozmetike. Kao i za dotu uostalom.

Link to comment
Share on other sites

Dobro laki ajde ti i jos neka mala kolicina :) Al evo ja npr u Heroes sam kupio Lost Vikinge, jer sam fan istih i nije mi bilo zao :) imam i starter pack onaj al sam npr njega dobio kao gift.

E sad moje neko misljenje je sledece, ovo ce da urade kao sto je bio founder pack za Heroes of the Storm. Prodam ti igru sa kozmetikom i igras betu.

Razmisljam i jos o varijanti da igra kosta mizernih 12 evra kao CS GO. Jer ce biti cheatera, pa normalno ajmo jedan ban wave i sutra opet ti banovani ljudi kupe igru. Milinkovac za Blizzard :)

Slazem se sa tobom malo oko te kozmetike u pucacini ne vidim je bas unosnim poslom, jer ja licno ne vidim kako izgleda moj heroj onda, jedino pusku bi video :/ Al opet kids are kids, i nece bas da ih zanima nase trziste kolko zapadno, gde realno 10 evra nije nesto za njih, kao i za igru sto bi platili 30-40 evra.

Stigao i Collector's Edition na Amazon :D

http://www.amazon.com/Overwatch-Collectors-Xbox-One/dp/B017L186JW/

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 1
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

 OW ce da se nafatira na skinovima bikoz deca + play of the game hvalisanje sa custom skinom = monez =o)

also, baby winston pet u wowu....dobar dan kako ste ;o)))
 

ili kao mount u HotS :)))

Dobro laki ajde ti i jos neka mala kolicina :) Al evo ja npr u Heroes sam kupio Lost Vikinge, jer sam fan istih i nije mi bilo zao :) imam i starter pack onaj al sam npr njega dobio kao gift.

E sad moje neko misljenje je sledece, ovo ce da urade kao sto je bio founder pack za Heroes of the Storm. Prodam ti igru sa kozmetikom i igras betu.

Razmisljam i jos o varijanti da igra kosta mizernih 12 evra kao CS GO. Jer ce biti cheatera, pa normalno ajmo jedan ban wave i sutra opet ti banovani ljudi kupe igru. Milinkovac za Blizzard :)

Slazem se sa tobom malo oko te kozmetike u pucacini ne vidim je bas unosnim poslom, jer ja licno ne vidim kako izgleda moj heroj onda, jedino pusku bi video :/ Al opet kids are kids, i nece bas da ih zanima nase trziste kolko zapadno, gde realno 10 evra nije nesto za njih, kao i za igru sto bi platili 30-40 evra.

Stigao i Collector's Edition na Amazon :D

http://www.amazon.com/Overwatch-Collectors-Xbox-One/dp/B017L186JW/

Haha, 130 dolara, pa jel su oni normalni. Mada ok, ako bude neka kul figurica unutra, što da ne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...