Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Ne svidja mi se ovaj Blizzard-ov stav "svi mogu da uzivaju u nasim igrama! Cak i moja baba moze da igra" - neko od njih je stvarno rekao ovo drugo, ali nisam ja to cuo da potvrdim.

 

Sto se tice prezentacije igre, svidjaju mi se karakteri ova Tracer mi je preslatka sa njenim brit naglaskom sto kaze "Wicked".

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se ovaj Blizzard-ov stav "svi mogu da uzivaju u nasim igrama! Cak i moja baba moze da igra" - neko od njih je stvarno rekao ovo drugo, ali nisam ja to cuo da potvrdim.

 

Sto se tice prezentacije igre, svidjaju mi se karakteri ova Tracer mi je preslatka sa njenim brit naglaskom sto kaze "Wicked".

 

Zapravo, taj stav blizardov... je ono sto ih izdvaja generalno. Zato sto prave igre tako da svako moze da ih igra ali je potencijal za e-sport uvek dosta veliki i uvek imas taj 1% ljudi koji skiluju igru. Ovo ce da bude slicna stvar posebno sto ima klase i team-based je.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nije bas tako, ima moderan "blizzard" izgled nije toliko slicno borerlandsu, bas prati stil d3,sc2, hs*lol, hots etc boje i oblike (blizard je ovo toliko usavrsio u poslednje vreme, mogli su i da patentiraju).

Naravno i jedna i druga igra pripadaju cartoony* stilu tako da razumem zasto te podseca na to :) 

 

Stil je kao da su uzeli sve IP isprali ih i onda ispresovali i izmesali sve zajedno ... valjda je to deo master plana da stvore jedan ogroman blizzard univerzum / IP. Valjda hoce da postanu dizni ili sta vec :D 

Tuzno je naravno sto pre deset godina svaka blizzard franshiza je bila unikatna na svoj nacin i po stilu a i po demografiji koju targetu (d1 vs sc vs warcraft). 

 

pametan je blizard, a i pohlepan, znaju kako da naprave pare ne brinem se za njih... ali su smorili odavno :) 

 

inace ja mrzim cartoony stil :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

tu bih mogao da se slozim... samo ako gejmplej i naoruzanje imaju isti osecaj kao u borderlandsu onda ce ovo biti ultra fail :") 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

inicijalna pogubljenost po mapama me uništava
našao sam anubis, hanamuru i gibraltar layoute na redditu da gledam na miru =o) ako ima neko linkove ka sličnim stvarima za ostale mape u nekoj forum, plox linkeh =o)
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/3h4ouo/maps_layout/
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/3hhq3t/maps_layout_watchpoint_gibraltar/
https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/3hv60v/maps_layout_hanamura/

 

Link to comment
Share on other sites

što da likujem sa nečim što nije specijalno? ni Stiven ni ja nismo upali u betu jer nas je nešto usralo ili da smo imali neki skil, nego se bavimo time pa je beta inv jedan od perkova posla...
tako da sam zaista pitao da li neko ko prati ima dobre linkove za tipa volskaya, numbani, king i dorado jer učenje mapa dok me ubijaju maloletna deca malo iritira...tom mi je lakse od igranja protiv 1 bota da pohvatam hp sponove i osnovne odnose da znam odakle dolaze (posto su mi refleksi loshi pa mi se cini da cu najvise da sa bastionom zauzimam busiju i branim neki choke ;oP)
also ko sve blizz bete i ovo ce da se shiri pa ce za x nedelja vecina biti in...also #2 gearbox pravi battleborn beta vikende treba i tu betu chekirati pa comparative analysis

Link to comment
Share on other sites

Mele malo samo iritira sto nema minimape u igri :) Pa pokusavam u ovim mojim 30 i kusur godina da popamtip stek mesta :P

Elem odradio sam video zapise gameplay support heroja. Mogu reci da sam jako zadovoljan svim herojima sa abilitijima, i kolko znace u igri :) Nisam imao prilike da igram TF2, al mi se overwatch jako svidja sto ima neka timska igra kao u herojima i sto je bitno ko ce kog heroja uzeti za koju mapu.

Mercy Overwatch Gameplay

Symmetra Overwatch Gameplay

Zenyatta Overwatch Gameplay

Lúcio Overwatch Gameplay

Imam zamerki isto i na korisnike koji koriste gamepad. Gamepad radi u igri, koristim Logitech F710, i lepo sve to radi, ali ima auto aim, koji pomaze dosta. E sad zasto ovo govorim, je zbog XIM4 uredaja gde lepo prikazis tastaturu i mis i to ti radi kao gamepad, kao da sam instalirao glupo program za auto aim u CS GO... Realno ne znam sto je blizzard dozvolio ovo.

Menjanje heroja u toku igre, mi je isto glupost. Mada se nadam da je to tako dok traje beta test.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

xkmIdP.gif

Oni kada vide moje specifikacije ne pada im na pamet da mi daju betu.

Zavisi kako gledaš na to. Ako recimo uzmeš u obzir da će u beti podjednako da testiraju jake mašine i minimum requirement mašine, pa onda pogledaš da si verovatno u manjini ako te zanima gejming a imaš krš komp, faktički si u prednosti za dobijanje bete!

Jel neko od "raje" uopšte dobio inv, ili je prvi krug rezervisan samo za fensere :D ?

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Ja znam par likova koji su dobili, a nisu strimeri, content creatori. Jednostavno Lutrija.

Da bude crnje i gore znam lika koji je dobio betu na fake nalogu, gde nema nista, sem Starter WoWa, Starter Diablo, Hearthstone i Heroes of the Storm..... Isti nalog je prodao za 600 evra. Doduse nije jedini, citam svakodnevno na odredjenom forumu kako ljudi valjaju accounte sa betom. Tako da ima tu i lutrije, pa ako te izvuku.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...