Jump to content

Call Of Duty: Advanced Warfare


exile

Recommended Posts

Niko ne dize topic, ili barem ja nisam video



Elem ja je probah danas, ono izgleda mnogo dobro, za sada. Single player tek igram pa cu posle toga da predjem na multi, taman da se malo uvezbam. Izgleda da je ovo prvi COD koji ce da mi se svidi posle duzeg, duzeg vremena.


Ce digra jos neko ?

Link to comment
Share on other sites

Pre-loadovao sam Laki, pre neki dan, stigli key-evi ranije...


Inace igra je mega ultra bagovita, nisu nista uspeli da srede kako treba... Imam jaku masinu i desavaju se glitch-evi, i ostala sranja... Znaci patch mora da padne


Za sada igram single player i zadovoljan sam kako izgleda kampanja, to je za sada dobro odradjeno :)

Link to comment
Share on other sites

Danas sam pogledao gameplay na yt-u i mogu reci da sam se malo vise izlozio nego sto je trebalo. Ne kazem da je losa igrica ali ima nekih stvari koje mi se nisu svidele kao sto je cela ta futuristicka prica i dosta uticu na odluku o kupovini. Inace posto svakako zelim da pocnem opet sa igrom mp-a iz CoD ili Battlefield serijala, moze li neko da mi preporuci koji da uzmem od tih naslova?

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

na stimu nije 90 gb sigurno

 

juce nisam mogao ni u jednu multiplayer igru da udjem zbog neke greske, pre toga sam ulazio i grao opusteno... 

 

matchmaking je retardirani, opet nema pretrage servera i takoto, i dalje su mapice nege zguzene sa malim brojem ljudi, a matchmaking radi kao u svojim najboljim danima u mw2, dakle dropuje nekoliko puta, javlja greske po nekoliko puta, i onda te upari tamo gde pola ekipe ima crveni ping, pa udjes pa cekas da se popuni , pa onda pola dropuje pa ostanes sam i tako... da popizids i da ne poverujes da su stavili to govno ponovo u 2014 godini

 

igra laguje u mutliju, sto je jos gore nego do sada jer je ovo najbrzi cod ikada,  onaj fazon nepijatelj je pucao 2 m iza tebe ali te je ipak ubio lol

u multiju skakanje skakanje i samo skakanje, i naravno ultra brzi snajper koji onehituje bez trzaja.. govno ostaje govno...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

rekoh navodno, covek koji je vishe od 3,5 sata instalirao igru na pc u igraonici gamepub gde je juce bila prezentacija rekao je da mu je folder na kraju 90 giga, nisam ulazio u detalje, mozda su bili tempovi za unpack neki...

od onog sto sam video/probao, igra je najlepsa na ps4, pa malo losije na xbone pa osetan pad na ps3/360, na pcu ga na kraju pokrenuli nisu, tako za mp i lag nemam reference  =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kuku kako ovo kilavo ide kod mene, 4 giga rama i 1 na video kartici. Ono, ne znam dal duže čekam da učita nivo, ili da izađe iz igre, usere se komp samo tako, mada sama igra radi brzo i sve to, ali ubitačno secka i drlja hard svakih sekundu i po, pa je neigrivo. Ghost mi je radio sasvim ok, jedino je bilo usporenja kad je bilo baš "bizi" scena, i to ne uvek, kontam da je ovo isti/slični engine

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...