Jump to content

Recommended Posts

Pa i ne cini cuda u filmu zapravo. Film je solidan iako sam ocekivao krs.

 

Doduse, malo su ne-konzistentni bili oko nekih stvari (panzershrek - na sta lici tenk na pocetku filma kad ga probiju sa ovim cudom, a na sta lici na kraju filma).

Takodje, smara teatralnost do zla boga, totalno kvari utisak. Ostalo, daleko iznad ocekivanja, jer sam ocekivao da ce napraviti film u kome jedan tenk ide i hebbe kevu svima, niko mi nista ne moze...a posebno kada sam video u trejleru da 1na1 ima borba sa tigrom. Necu da pravim spojler, no svakako mislim da je film generalno dobro odradjen.

 

 

Ah da...eksplozije...i tu preterase...kao da se radi o Star Wars-u.   [boom2]

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Mada.... šta mi je zanimljivo da li zaista vredi dati tolike pare u igri na tier VI premium tenk....
Skuplji od novog Superpershinga, jest' da se dobije 4200 zlata uz ponudu ali opet mi je nekako čudno, da bi neko dao pare samo da bi "posedovao" u garaži tenk iz filma, kad je u suštini to isti Sherman, samo sa preimum zaradom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...