Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

Konačno da neko ko snima filmove ukapira da je Spajdermen suštinski tupavi Moćni Rendžer koji može da se kači na zid!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да :)

У сваком случају, оба супер трејлера у мору оних једноличних са  темом из World War Z трејлера (вероватно и ту је претходно коришћена, него ми то прво пало на памет). Наравно, Кеш је Кеш.

Link to comment
Share on other sites

@bole  - kada bi postojao fizički ekvivalent logičke akrobacije neophodne da se iz ovog trejlera dođe do tog zaključka/postulata, mogao bi da naplacujes za live izvodjenje i zaradis milione
@brue - mozda, postoji mnogo profi prica sa laurom...mada, nije dovoljno imati dobar predlozak...kad se kriticki osvrnes na ceo "foxov marvel opus" vidi se da ih je usralo najstrasnije sa dzhekmenom...s tim u vidu, čini mi se da je prevelika kocka poveriti trajno tu ulogu detetu/full nepoznatoj glumici...ako ikada budu pravili odrasli x-23/wolverines film mislim da će ići na novu glumicu koja može da nosi film
@slicnost - da li su veliko celo i oci toliko dominantni delovi lica da mogu da prevagnu osetno odsustvo slicnosti nosa, obraza i brade? =o)

Link to comment
Share on other sites

Очи су огледало душе  [:D]

Обзиром да су Вулверина украли од ДЦ-а, не да их је усрало, него их је усрало на квадрат. И то само због њега. Не верујем да ће икад наћи иког да му буде и близу таквог успеха (које је додатно оптерећно управо Џекменом), без обзира било мушко или женско. Нашалио сам се на рачун тога што свако има ггодину производње, те и Џекмен мора у пензију, на жалост. А са малом имају прилику за ихахај наставака :)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kole said:

@slicnost - da li su veliko celo i oci toliko dominantni delovi lica da mogu da prevagnu osetno odsustvo slicnosti nosa, obraza i brade? =o)

ovo što kaže bru! a i šta ga znam, znaš ono kad si ubeđen da su dve osobe "iste" a onda ti svi drugi kažu "šta lupaš nemaju veze"? očigledno postoje neke "tačke" koje ti mozak spoji i kao "to je to".

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, brue said:

Очи су огледало душе  [:D]

Обзиром да су Вулверина украли од ДЦ-а

ok za oci i slicnost, vise sam se zezao oko toga

ali ovo za dc molim da mi se pojasni

inace, usralo ih je najstrasnije jer je singer kastovao dugrej skota kao vulverina za x1 i tek kad je skot odustao od uloge zbog missioni impossible 2 onda je "na brzaka" angazovan dzhekmen - koji je glumac iz mjuzikla i 20cm vishi nego sto wolvie treba da bude pa je opet najbolji =o)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kole said:

ok za oci i slicnost, vise sam se zezao oko toga

ali ovo za dc molim da mi se pojasni

inace, usralo ih je najstrasnije jer je singer kastovao dugrej skota kao vulverina za x1 i tek kad je skot odustao od uloge zbog missioni impossible 2 onda je "na brzaka" angazovan dzhekmen - koji je glumac iz mjuzikla i 20cm vishi nego sto wolvie treba da bude pa je opet najbolji =o)

оригинал из 1964, 10 година пре Марвеловог Вулверина:

https://en.wikipedia.org/wiki/Timber_Wolf_(comics)

Нешто слично DC Green Arrow-у (1941) и Hawk Еye-у (1964), као и многим другима. Додуше, није да је било само Марвел краде од DC-a, већ и обратно. Најлуђа ми је информација да је Марвел у једном тренутку, на почетку деведесетих чини ми се, имао прилику да за "џ" преузме DC, али ето... можда је и боље што је овако.

 

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

a to...pa po prirodi stvari marvel koji je pocinjao sezdesetih je cesto znao/morao da "pokupi" nesto postojece i promeni ga jer su ostali, koji su postojali decenijama imali head start...ali jedna stvar su kopije drugo analozi...jest da nije full originalno ali nije ni full kradja....uostalom, vise su "pokradeni" originalni x-meni (od doom patrola) nego sto je wolvie kopija timbera...

meni su najveci argumenti za to da direktne kradje nije bilo pracenje evolucije wolverina od tercijarnog lika za jednokratnu upotrebu u strupu o hulku (i intervjua sa Vinom i Romitom o tome kako su ga napravili) cije kandzhe se ne uvlace do onoga koji postaje deo tima x-men...da su ga imali fully formiranog od nule ne bi imao put takav kakav je imao

ovo za preuzimanje ne znam kad je moglo da se desi....osamdesetih su i marvel i dc kupljeni od strane vecih medijskih konglomerata (new line-marvel i warner-dc) i to je period tokom kog je marvel prodavao licence za filmove za svoje likove za smesne pare tako da mi ne deluje da su bili jaki...90ih je dc uzjahao na talas bartonovog betmena, a marvel oslabljen osnivanjem image comica...ne znam... posle se desio 90s comic boom zbog razvoja trzista starim stripovima i tu su obe kuce profitirale, sve to mi ne deluje kao idealan period da je jedan studio bio bas jaci od drugog...mozda je bilo pregovora nekih izmedju vlasnika oba studija za neki merger...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kole said:

a to...pa po prirodi stvari marvel koji je pocinjao sezdesetih je cesto znao/morao da "pokupi" nesto postojece i promeni ga jer su ostali, koji su postojali decenijama imali head start...ali jedna stvar su kopije drugo analozi...jest da nije full originalno ali nije ni full kradja....uostalom, vise su "pokradeni" originalni x-meni (od doom patrola) nego sto je wolvie kopija timbera...

meni su najveci argumenti za to da direktne kradje nije bilo pracenje evolucije wolverina od tercijarnog lika za jednokratnu upotrebu u strupu o hulku (i intervjua sa Vinom i Romitom o tome kako su ga napravili) cije kandzhe se ne uvlace do onoga koji postaje deo tima x-men...da su ga imali fully formiranog od nule ne bi imao put takav kakav je imao

ovo za preuzimanje ne znam kad je moglo da se desi....osamdesetih su i marvel i dc kupljeni od strane vecih medijskih konglomerata (new line-marvel i warner-dc) i to je period tokom kog je marvel prodavao licence za filmove za svoje likove za smesne pare tako da mi ne deluje da su bili jaki...90ih je dc uzjahao na talas bartonovog betmena, a marvel oslabljen osnivanjem image comica...ne znam... posle se desio 90s comic boom zbog razvoja trzista starim stripovima i tu su obe kuce profitirale, sve to mi ne deluje kao idealan period da je jedan studio bio bas jaci od drugog...mozda je bilo pregovora nekih izmedju vlasnika oba studija za neki merger...

ево овај нпр чланак о томе и какве би то утицаје имало:

http://observationdeck.kinja.com/comic-book-counterfactual-what-if-marvel-had-bought-dc-1557338065

и ово као наставак, од банкрота до овога данас:

http://www.denofgeek.com/movies/marvel/34092/how-marvel-went-from-bankruptcy-to-billions

 

Howard_the_Duck_screenshot.jpg     до   TheAvengers2012Poster.jpg

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
9 hours ago, konfuzni said:

Jel gledao neko ovaj Legion? vidim da su ljudi dali ok ocenu za pilot izasao juce al nema nigde da se skine

Nema nikada istog dana, nego narednog, odnosno noć između emitovanja i sutradan. Tako da pogledaj sad, ima koliko hoćeš.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

strani sajtovi koji imaju dobre veze sa studijima/kanalima koji rade produkciju daju review na dan emitovanja na osnovu skrinera (tipa vecina jakih kriticara dobice 3-5 epizoda nove sezone GoT pre nego hbo emituje ijednu epizodu)
premijera Legiona je bila sinoc, ima da se skine sad u svim zheljenim formatima
pilot je mnogo dobar, dizajn je veoma specifican, podseca na serija brajana fulera sto je za mene plus... sama radnja odstupa od stripa

 

 mooozda malo lose izgleda poslednja breakout scena, ali sve pre toga je vrlo vrlo jako 


also, aubrey plaza ftw =o)

 
 

 

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...