Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

We're going to space baby!

 

oh hai, 
nisam hteo da postujem prosle nedelje kad je bilo na nivou glasina, ali od danas je zvanicno da je dizni kupio fox za 70milijardi dolara

i dok je pre svega u pitanju korporativna priprema za bitku oko kontrole distribucije sadrzaja putem neta, nas na ovom topiku najvise interesuje to da sve sto je bilo foxovo sada je nazad kod marvela

x-men + svi mutanti
ff + svi cosmic drugari

od major likova jos samo  spajdi i halk nisu kod marvela nego postoje specijalni ugovori sa sonijem i universalom za njihovo koriscenje

bob eiger je rekao da ce deadpool ostati r-rated + da ce imati filmove koji nisu full kiddie friendly

vec su pitali hjua dzhekmena da li bi se vratio da mu dizni ponudi mesto u avengersima gde je slozio nesto da je gotov al kanda tvrdi pazar za dauni-jr aranzman sa kamionom punim para ;oD

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2017 at 6:45 PM, Kole said:

We're going to space baby!

 

oh hai, 
nisam hteo da postujem prosle nedelje kad je bilo na nivou glasina, ali od danas je zvanicno da je dizni kupio fox za 70milijardi dolara

i dok je pre svega u pitanju korporativna priprema za bitku oko kontrole distribucije sadrzaja putem neta, nas na ovom topiku najvise interesuje to da sve sto je bilo foxovo sada je nazad kod marvela

x-men + svi mutanti
ff + svi cosmic drugari

od major likova jos samo  spajdi i halk nisu kod marvela nego postoje specijalni ugovori sa sonijem i universalom za njihovo koriscenje

bob eiger je rekao da ce deadpool ostati r-rated + da ce imati filmove koji nisu full kiddie friendly

vec su pitali hjua dzhekmena da li bi se vratio da mu dizni ponudi mesto u avengersima gde je slozio nesto da je gotov al kanda tvrdi pazar za dauni-jr aranzman sa kamionom punim para ;oD

 

majko mila koje pare.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

shareno, 80s vajb koji je mega popularan vec dve godine, dobar kasting (dzef i kejt), ok reditelj, posalice, kojekakve kameo pojave ( Dejmon, Sem)...kako raja da ne voli....koga briga za prichu i brda gluposti (wtf shishanje i vristanje tora kada otope lika pored njega kao da nikad nije uzeo oruzje u ruke, des and troy momenat....). mozda je sranje kao i svaki superheroj film ali je najbolji tor ikada (sto i nije tesko). Za razliku od svih drugih Marvel filmova ovde negativac nije smeshan ili dosadan. Ne kazem da je film ok, ali ne treba da se cudite uspehu ovog filma u svetu bioskopa gde caruju genericka sranja kao svi DC filmovi (posle Nolanovog Betmena) ili Iron Man, Avendzeri koji su pravi festivali CGI ili neke pseudofilozofije ( Captain America )... Cim se pojavi nesto poput ovoga ili Deadpool-a...pa kako da masa ne poludi

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Taj utisak, jasno mi je shta su hteli da postignu, problem je shto su kolosalno failovali u tome, na stranu shto Thor nije adekvatna podloga za takav pristup, blago recheno. Prva dva filma su imala poshalice tu i tamo, ali su generalno imali daleko ozbiljniji ton, pogotovo drugi deo. Shto ih nije spasilo da budu najgore shto je Marvel do tada ponudio.

Thor, ali u Guardians of the Galaxy fazonu sa apsurdnim likovima na fazon Deadpool-a i visoka frekventnost shala koje prevazilaze sve jadnosti iz Antman-a.

Kejt je jedina svetla tachka, mada je i ona protracena, Hopkins na autopilotu, a mulato Valkira jebote zivot, ima li kraja INCLUUUUUSIVE glupostima, sa sve onim podizanjem obrve, bitchy glasom i pop'n'lock pokretima u vratu.

 

Ne znam, gledao sam sve shto je Marvel izbacio, vecinu bar dva puta, Deadpool mi je odlichan, prva dva Captain America su mi vrhunac cele te priche, Iron Man bilo koji deo mogu danas da pogledam i necu se smoriti (da, i treci), ali ovo jebeno ne razumem, 2 sata potpunih gluposti.

Mislim da ni Black Panther ne moze gore od ovoga. U najboljem sluchaju, nigger chimpout po americhkim bioskopima ce priushtiti kvalitetan lulz.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

pa ovo je najbolji marvel ikada

pri cemu nisam fan superheroja i marvela, sta vise sve ono pre toga mi je neopevano sranje (ok dedpul je stvarn ok i gardiansi prvi deo)

pocetak mi je klimav, ali kako odmice sve je bolji i bolji

odlican kasting, odlicna atmosfera, humor od bajatog i prevazidjenog do zaista par dobrih forica, ne pokusavaju ni u jednom momentu da glume ozbiljnost u filmu koji je namenjen za decu od 12 godina

nekako mi je uporediv sa gardijansima prvi deo, a i dobar soundtrack ima 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Wulfgar said:

Taj utisak, jasno mi je shta su hteli da postignu, problem je shto su kolosalno failovali u tome, na stranu shto Thor nije adekvatna podloga za takav pristup, blago recheno. Prva dva filma su imala poshalice tu i tamo, ali su generalno imali daleko ozbiljniji ton, pogotovo drugi deo. Shto ih nije spasilo da budu najgore shto je Marvel do tada ponudio.

Thor, ali u Guardians of the Galaxy fazonu sa apsurdnim likovima na fazon Deadpool-a i visoka frekventnost shala koje prevazilaze sve jadnosti iz Antman-a.

Kejt je jedina svetla tachka, mada je i ona protracena, Hopkins na autopilotu, a mulato Valkira jebote zivot, ima li kraja INCLUUUUUSIVE glupostima, sa sve onim podizanjem obrve, bitchy glasom i pop'n'lock pokretima u vratu.

 

Ne znam, gledao sam sve shto je Marvel izbacio, vecinu bar dva puta, Deadpool mi je odlichan, prva dva Captain America su mi vrhunac cele te priche, Iron Man bilo koji deo mogu danas da pogledam i necu se smoriti (da, i treci), ali ovo jebeno ne razumem, 2 sata potpunih gluposti.

Mislim da ni Black Panther ne moze gore od ovoga. U najboljem sluchaju, nigger chimpout po americhkim bioskopima ce priushtiti kvalitetan lulz.

Ok, to je subjektivno ali meni je ovaj tor 3 bolji od dvojke, sto uopste nije tesko. U dvojci je dobar samo kraj i to segment loki/odin. Ostalo je teski tresh - negativac koji je nerazradjen, glup...Portmanova nikada nije imala hemiju sa Hemsvortom a u ovom filmu je ocigledno bilo preko kurca, da se namlati para, Hopkins koji je na autopilotu ili nekoj formi pokretne kome jedno 25 godina, josh od jaganjaca ( deluj umorno, usporeno i tako pricaj)...ona uzasna Ket Dening (ili tako nesto, nije vredna gugla) sto glumi sidekick-a Portmanovoj. Koliko joj je losha uloga toliko je uzasna glumica sa nepokretnom facom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odgledah i ja poslednjeg tora,ocigledno su videli uspeh guardiansa pa su hteli nesto na tu foru i nije im toliko lose ispalo koliko ga napljuvaste,malo vise iskace iz ozbiljnosti prva dva dela ali svakako zabavan,brzo prodju 2h,previse su forsirali "duhovitost" u pojedinim situacijama al nije da ne mozes preci preko toga i da ce ti upropastiti film,za razonodu/razbibrigu i mozak na otavu,sasvim pristojno!

Link to comment
Share on other sites

Super je Thorko. Skroz je veseo i razdragan. Potpuno nije toksičan i zato ga Vića ne voli!

Mislim, jasno je da nije "film", nego "petparačka zabava", ali vrlo uspela.

Mislim, kako čovek da ne voli ovako nešto, kako?

thor.thumb.jpg.3ddee93f48e018de0f4fab3beb8927c6.jpg

Plus scena u kojoj Met Dejmon glumi Lokija, Sem Nil Odina, a Treći Hemsvort Tora. Presmešno!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lex said:

Super je Thorko. Skroz je veseo i razdragan. Potpuno nije toksičan i zato ga Vića ne voli!

Mislim, jasno je da nije "film", nego "petparačka zabava", ali vrlo uspela.

Mislim, kako čovek da ne voli ovako nešto, kako?

thor.thumb.jpg.3ddee93f48e018de0f4fab3beb8927c6.jpg

Plus scena u kojoj Met Dejmon glumi Lokija, Sem Nil Odina, a Treći Hemsvort Tora. Presmešno!

slažem se da je petparačka zabava, ali je po meni film bez potrebe razvučen.

ako bih morao da biram najupečatljiviji utisak, to bi bila Kejt kao Grdana.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Re: Thor Ragnarok (pored toga sto smo svi na pogresnom topiku ;oP)

ko je pogledao jedan film Taike Waititija pre ovoga dobio je šta je očekivao

najveći fail Ragnaroka je to što su jedan od najepskijih momenata u istoriji americkog stripa sveli na de facto nebitnih dvadesetak sekundi filma (postoji razlog zasto citat nije "he stood with some people at bifrost" ;oP)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kole said:

Re: Thor Ragnarok (pored toga sto smo svi na pogresnom topiku ;oP)

ko je pogledao jedan film Taike Waititija pre ovoga dobio je šta je očekivao

najveći fail Ragnaroka je to što su jedan od najepskijih momenata u istoriji americkog stripa sveli na de facto nebitnih dvadesetak sekundi filma (postoji razlog zasto citat nije "he stood with some people at bifrost" ;oP)

 

Htedoh da kažem da kao i u onim blentavim vampirima i ovde ima dosta problem sa tajmingom doskočica i pošalica. Ali bukvalno sve fore imaju tren kašnjenja pre nego što budu ispaljene. To mi najviše smeta u celoj, inače carski zamišljenoj, Strange & Thor sceni.

A Skrdž možda jeste dajdžestovan, ali je ipak lepo ispoštovan brte! Ako tako gledamo, najveći fail Ragnaroka je što je Planet Hulk poslužio kao inspiracija za setting jednog čina ove filmske priče o Thoru.

I slobodno prebaci sve ovo tamo u MCU! Ja bih, ali nemam moć.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...