Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

17 hours ago, millanče said:

TLDR - povećali budžete, smanjili zaradu, pravili sranje za sranjem 😄

 

haha, e pa onda su ga baš "zadali" 🙂

gledam malo i na svom slučaju i ljudi bliskih - tipa kad su bili prvi gardijansi kao to to idemo jes, onda drugi kao hajde da ispoštujemo i sad nemam pojma ni dal ima treći i četvrti ili samo treći ali bukvalno nikakav interes nemam da pogledam te filmove.

slično i sa torom. ajde onaj prvi "smešni" je bio zabavan, ovaj drugi nisam ni pogledao.

da ne pričam o ovim shang-chi, eternals, black panter, marvels i to.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

haha, e pa onda su ga baš "zadali" 🙂

gledam malo i na svom slučaju i ljudi bliskih - tipa kad su bili prvi gardijansi kao to to idemo jes, onda drugi kao hajde da ispoštujemo i sad nemam pojma ni dal ima treći i četvrti ili samo treći ali bukvalno nikakav interes nemam da pogledam te filmove.

slično i sa torom. ajde onaj prvi "smešni" je bio zabavan, ovaj drugi nisam ni pogledao.

da ne pričam o ovim shang-chi, eternals, black panter, marvels i to.

E, to, bukvalno si prototip, da se ne uvrediš, onoga što sam očekivao i predviđao do čega će da dovedu svoje franšize. 

Postoje GotG 3, meni su odlični i bolji od dvojke, ali toga više neće biti. 

Za sledeću celu kalendarsku godinu za sada je u planu samo Deadpool 3. ako se ne varam. 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, millanče said:

E, to, bukvalno si prototip, da se ne uvrediš, onoga što sam očekivao i predviđao do čega će da dovedu svoje franšize. 

Postoje GotG 3, meni su odlični i bolji od dvojke, ali toga više neće biti. 

Za sledeću celu kalendarsku godinu za sada je u planu samo Deadpool 3. ako se ne varam. 

nisam se uvredio, mogu da budu bolji od dvojke ovi u trojci (pun intended) ali prosto onda cela komunikacija prema meni kao "prototipu" mora biti drugačija, jer me prosto neće privući kao što i nije 🙂

i onda u gomili tog đubreta ne želim prosto da investiram vreme da to gledam, pre ću neki polu dobri horor! :))

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...