Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

  • 1 month later...
13 hours ago, Jose Jimenez said:

Ja prvi, volim taj zajebantski vajb koji je krenuo sa Dedpulom i Gardijanima. Pola ovih Avendžera, i ništa od DC nisam gledao jer mrače i patetišu.

ima i tu nečega, ali nekako kreće hiperprodukcija toga sad se više posmatraju kao epizode serije nego kao solo filmovi. 

onaj prošli tor u istom ovom fazonu sam ponovo naleteo na tvu pre nekog vremena i već više nije za drugo gledanje nekako - prosto svaka fora koja je bačena je prestala da bude smešna, ne znam kako bih to objasnio. a kad nema tih fora, suštinski nema ni filma. makar taj Tor.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

meni avendzersi ajronmenovi i ta ekipa filmova pokusavaju da budu ono macho zajebani zapleti i ekipe heroja - ne pase mi, smesno je

tor i gardijani - moze na pola mozga, gardijani mozda i zavnijansu zabavniji

DC bih gledao, ali vise fejluje nego sto pogadja

u sustini je 90% materijala napravljeno bas za klince, a ja nisam nikad bio klinac koji se lozio na superheroje pa nemam taj sentish lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni jedino što privlači pažnju za novog Tora je Kristijan Bejl kao Gorr the god butcher, mislim, šta, verovatno je poslednjih 6 meseci stvarno leteo svemirom i ubijao bogove da se pripremi za ulogu. :) Mada je mnogo realnije da prezire tu ulogu, i da je zafailio keša.

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2022 at 12:21 PM, millanče said:

Meni jedino što privlači pažnju za novog Tora je Kristijan Bejl kao Gorr the god butcher, mislim, šta, verovatno je poslednjih 6 meseci stvarno leteo svemirom i ubijao bogove da se pripremi za ulogu. 🙂 Mada je mnogo realnije da prezire tu ulogu, i da je zafailio keša.

haha, realno, dobro izgleda ovde kao Kratos, šta više skoro je identičan kao GoW iz prvih igara, a ne ovo sad kad je ćale 🙂

I ok mi je što su odlučili da Thora prebace u "komični" deo Marvela, baš što reče G!!! nekako je lakše za gledanje i ono pogledaš kao neki sitkom i ideš dalje, ne pamti se ali u tom trenutku je interesantno.

Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2022 at 11:16 AM, Lucky said:

haha, realno, dobro izgleda ovde kao Kratos, šta više skoro je identičan kao GoW iz prvih igara, a ne ovo sad kad je ćale 🙂

I ok mi je što su odlučili da Thora prebace u "komični" deo Marvela, baš što reče G!!! nekako je lakše za gledanje i ono pogledaš kao neki sitkom i ideš dalje, ne pamti se ali u tom trenutku je interesantno.

Pa ono, mene s jedne strane nervira što su napravili komendiju od Tora, a s druge strane - ona prva dva filma znam da sam gledao, ali kao da nisam :D A one komendije od Ragnaroka sećam se svega od jednog gledanja. Deset godina čovek sve nešto traži i re-pronalazi sebe... Četiri svoja i četiri avendžerska filma, još traži sebe :D

 

14 hours ago, manson said:

Šta je bre sad ovo?

To ti je ono zapad progresivno, al' standard, jebiga...

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

Pa ono, mene s jedne strane nervira što su napravili komendiju od Tora, a s druge strane - ona prva dva filma znam da sam gledao, ali kao da nisam 😄 A one komendije od Ragnaroka sećam se svega od jednog gledanja. Deset godina čovek sve nešto traži i re-pronalazi sebe... Četiri svoja i četiri avendžerska filma, još traži sebe 😄

pa shvatili su da imaju dosta ozbiljnih. tor je već u startu imao malo više te komedije (thor 1) ali je ujedno bio i jedan od retkih marvel filmova tada. u međuvremenu su lansirali još 10 serijala filmova i onda skapirali da ne može svaki baš da bude "ozbiljan".

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 5/25/2022 at 12:16 PM, G!!! said:

u sustini je 90% materijala napravljeno bas za klince, a ja nisam nikad bio klinac koji se lozio na superheroje pa nemam taj sentish lol

Ne napravljeno je za ljude rodjenje pre ~30-50 godina koji trpe ovakva sranja da bi se secali mladosti i mislili da su hip

Klinci ovo ne gledaju - bar iz mog okruzenja. Milsim kako gube vreme, bolje da gledaju, al ovo ih smara

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...