Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

čekaj, o čemu se ovde radi, nisam ispratio? glumica koja glumi Marvel kapetanku je dala neki femi intervju?

odgovor na ceo njihov diskurs sa "osnaživanjem žena" treba podržati sa slikom kurčine.

što su makaze za papir i kamen za makaze u Makaze-kamen-list, to je kurac za ženu u svetu i životu. i kad krenu da pričaju o osnaženim ženama, mi treba da pričamo o osnaženom kurcu. ženama treba dodatno osnaženje samo da se suoče sa kurcem i to je to. na svaku takvu reč po jedan kurac pa kome prvo dosadi...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tortky said:

baš ne voliš brie, je l' te povredila sa tim 40yo men komentarčićem :(((

Povredila je zdrav razum svim što radi i kako se ponaša. BTW znam da me troluješ i ložiš, samo mi je bezveze zašto i kako takav možeš da postojiš na ovom forumu. Svi dežurno omraženi daki marmeni protsoi i kako već nisu ti ni do kolena po količini trolovanja i shitpostinga.

Opet - hajde ti na ovom topiku pokreni ili oživi raspravu u nekom boljem, korektnijem smeru, ako umeš. Ja bar nešto pokušavam.

@Debeli u intervjuima se vidi da je Thor, Hakeye i War Machine glumci opasno ne mirišu, a sa ženama izgleda da ni ne smeju da je stave u istu sobu.

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

@G!!! NESMEM DA POGLEDAM

Endgame gledamo večeras, malo više analizirajte i pretpostavljate stvari o svojim ličnim životima <3

 

EDIT - Ipak sam pogledao malo ovaj fappenig od Brie, i mogu ti reći da su komentari deset puta zanimljiviji od slika :-D

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, tortky said:

image.thumb.png.1743559ec82d5a47c7e5abfcb3f2fd89.png

 

Cineplex hahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahahahhahaahahahahhaha

 

KILL ME PLS

THANK YOU! Jel' vidiš da možeš?

GAMORA TOP EX BODY POSITIVITY MODEL ROFL!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Dobar je film, odličan, mnogo dobar, samo malo dosadan... Šalim se, Super je. Ako bih hteo da nitpikujem, malo se previše odvije i završi slično onome kako sam očekivao, uz izuzetak da sam očekivao da (minoran spojler)

Spoiler

mnogo viš njih permanentno dumre u ovom filmu, a to ne bude.

Thor pobedio.

 

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 4/25/2019 at 8:24 AM, millanče said:

Dobar je film, odličan, mnogo dobar, samo malo dosadan... Šalim se, Super je. Ako bih hteo da nitpikujem, malo se previše odvije i završi slično onome kako sam očekivao, uz izuzetak da sam očekivao da (minoran spojler)

  Hide contents

mnogo viš njih permanentno dumre u ovom filmu, a to ne bude.

Thor pobedio.

 

odličan? meni je baš loš, i slab. A odgledah sve Marvele barem jednom, neke i po 2-3 puta, i čak sam i odgledao IW pre današnjeg gledanja Endgamea, i veoma sam razočaran. Previše rupa, nepotrebnog humora, i nedovoljno objašnjenih delova. Moglo je ovo mnogo, mnogo bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ qft, nisam ni ja verovao kad su mi neki bliski ljudi čije mišljenje cenim rekli da ne gledam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pogledao sam više filmova Marvela sad u proteklih x dana pa kao neki sabirak svega...

Captain Marvel - Ne mogu da kažem da je glup, očekivao sam nešto mnogo gore, možda zbog celog hejta prema Bri na internetu i šta god, ali ono - ima i pokoja fora, ima nekakvu prihvatljivu radnju, može da se pogleda i da ne bude dosadno. Nije vrhunski ali može da prođe, soundtrack je simpatičan.

Guardians of the Galaxy 2 - slabiji mi je nego prvi deo ali izvlači se na humor, super zabavno od početka do kraja i iskreno kraj Gardijansa 2 mi je bolji od većine završetaka Marvel filmova a posebno Endgamea što me dovodi do

Avengers: Endgame - Majko moja kakav glup film. Prvo sam znao da ću se razočarati jer čim se u priči pojavi putovanje kroz vreme znam odmah da će na taj "najstariji trik" da izvuku sve iz sranja i to uvek dođe kao najgori način rešavanja neke situacije, ali dobro, skapirao sam da će na neki drugi način da probaju da to provuku pa da bude prihvatljivo. Što su kao i probali, ali i dalje nije prihvatljivo. Ali sve drugo od radnje, dešavanja, svega, mi je bukvalno katastrofa. 

Jedina dva gotivna momenta su mi sa Captainom kad uzme čekić i kad Tanos kaže Skarlet da nema pojma ko je 🙂 To mi je izmamilo osmeh, ovo drugo apsolutna katastrofa u trajanju od tri sata. Da nisam bio u avionu i bez pametnijeg posla sigurno bih FF-ovao kroz veći deo filma.

 

Link to comment
Share on other sites

u Endgameu time travel je najmanji problem, tj tu ima najmanje rupa. Ima u svemu drugom oko cele priče nakon odličnog IWa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2019 at 5:15 PM, Highl1 said:

u Endgameu time travel je najmanji problem, tj tu ima najmanje rupa. Ima u svemu drugom oko cele priče nakon odličnog IWa

i to je tačno, ali šta ga znam, uvek mi time travel pravi problem :) 

On 9/5/2019 at 10:12 AM, Crno-Sunce said:

Dark Phoenix - Užasno je reći, ali matori "X3: The Last Stand" je bolji.

Bože. 😞

šteta, nadao sam se da će ovo biti gledljivo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nisam imao pojma za ovo da je lik sve vreme bio bolestan dok je snimao...

 

Čedvik Bozeman, glumac najpoznatiji po ulozi u Marvelovom Crnom panteru, preminuo je od raka debelog creva sa samo 43 godine.

On je posle četiri godine izgubio bitku s bolešću. Bozeman, koji je rodom iz Južne Karoline, umro je u svom domu, a uz njega su bili supruga i porodica, stoji u objavi na društvenim mrežama. Nije navedeno gde je glumac umro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...