Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

- prebaceno

- taika ne bih rekao da ima los tajming nego samo atipican...ali da, svakako je, u tehnickom smislu, mnogo sporiji flow nego prosek britanskih ili americkih standup komicara...ali recimo za stivena wrighta je brz =oD

- hulk je loaner od univerzala i dizni ne moze da snimi standalone film sa njim (a diskutabilno planet hulk ima materijala za bar 2 filma) zato mi ne smeta to pozajmljivanje elemenata setupa ...i korg i miek =o)
Skurge, sa druge strane, je vec od pocetka filma smesten u ulogu budale kojoj se smeju (tj publika filma se stavlja u ulogu njegovih stripskih "mucitelja"), onda postaje klasicni spineless henchman i na kraju ima mini redemption usred ogrome wtfpwn scene gde su svi drugi major playeri, pa i prokleti cgi fenrir, vece face od njega =o(
Tako da mislim da je za izjednacavanje tog nefer tretmana sa onim sto je uradjeno elementima planet hulka potrebno da se neki major panel iz PH uzme i iskoristi u filmu kao vizuelni momenat i polubeznacajni deo vece scene ili cak u kontekstu nekog gega....ali, sto kazu braca anglosi, vidim odakle dolazis =o)

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema sanse da se napravi Planet Hulk bez toga da se u nekom drugom filmu jedan veci segment posveti Hulku i da nova dimenzija njegovom nastanku. Ovakav hulk je prilichno jednodimenzionalni karakter, cak i za standarde Marvela. Ok, sta znamo - vrhunski naucnik koji se malo zaigrao i zavrshio kao ludi zeleni dzin koji se jedva suzdrzava i to je to. Hulk smash. Osim ako ne naprave neku mega komediju tipa Deadpool, Hulk nema potencijala za samostalni film sto smo videli na primeru dva filma koja uopste nisu dobro prosla.

 A skrdz je potpuno idiotski uradjen u filmu i strasno mi je smetao onaj momenat - bio sam kurva Hele, ok nisam imao krv na rukama direktno ali cu se prekriti plastom i niko me nece primetiti u brodu lika medju populacijom od 300-500 ljudi i da m16 (ili sta vec, ne drkam na automatsko naoruzanje) razbija kamenje. Ajde da je bar kalas ali ovo...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, iguana said:

Mislim da nema sanse da se napravi Planet Hulk bez toga da se u nekom drugom filmu jedan veci segment posveti Hulku i da nova dimenzija njegovom nastanku. Ovakav hulk je prilichno jednodimenzionalni karakter, cak i za standarde Marvela. Ok, sta znamo - vrhunski naucnik koji se malo zaigrao i zavrshio kao ludi zeleni dzin koji se jedva suzdrzava i to je to. Hulk smash. Osim ako ne naprave neku mega komediju tipa Deadpool, Hulk nema potencijala za samostalni film sto smo videli na primeru dva filma koja uopste nisu dobro prosla.

 A skrdz je potpuno idiotski uradjen u filmu i strasno mi je smetao onaj momenat - bio sam kurva Hele, ok nisam imao krv na rukama direktno ali cu se prekriti plastom i niko me nece primetiti u brodu lika medju populacijom od 300-500 ljudi i da m16 (ili sta vec, ne drkam na automatsko naoruzanje) razbija kamenje. Ajde da je bar kalas ali ovo...

Ne može kalaš, osim u drale cinematic unverseu

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/27/2018 at 2:48 PM, Lex said:

Čitam da Black Panther ima najveće ocene na planeti zemlji kad je "pao" NDA, Draško ima da doživi srčku!

On 1/23/2018 at 9:01 PM, iguana said:

Ok, to je subjektivno ali meni je ovaj tor 3 bolji od dvojke, sto uopste nije tesko. U dvojci je dobar samo kraj i to segment loki/odin. Ostalo je teski tresh - negativac koji je nerazradjen, glup...Portmanova nikada nije imala hemiju sa Hemsvortom a u ovom filmu je ocigledno bilo preko kurca, da se namlati para, Hopkins koji je na autopilotu ili nekoj formi pokretne kome jedno 25 godina, josh od jaganjaca ( deluj umorno, usporeno i tako pricaj)...ona uzasna Ket Dening (ili tako nesto, nije vredna gugla) sto glumi sidekick-a Portmanovoj. Koliko joj je losha uloga toliko je uzasna glumica sa nepokretnom facom.

Odgledah Ragnarok ... meni je ovaj Thor kao neka parodija Thora ... i onda kao takav je smešan. Ili parodija superherojskih filmova uopšte... U tom fazonu kad se gleda ok je, jer je "komedija", nema ništa ozbiljno.

A glumačka postava mi je baš problematična, Hopkins bukvalno deluje kao da je mrtav, Kejt me je razočarala... Džef je jedini malo izvukao stvari.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, bolkonski said:

Osim muzike Black Panter je isto što i pakao. Toliko sam se smorio da ne verujem da ću gledati (možda Deadpoola) više stripske filmove u bioskopu. Ne vredi.

Očigledan rasista koji ne želi da prihvati najdiverzifikovaniji film svih vremena sa neverovatno originalnom pričom i vrhunskim koreografijama borbe.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Dosadan je film, predvidiv, nekako malo iznad nule flat line sve vreme. 

 

poenta filma je vakandanska tehnologija koja se otvara svetu, da Zemlja ne bi bila inferiorna totalno kao u kamenom dobu vs Thanos za koji mesec. Bukvalno samo to.

Ima i po meni spektakularan kretenski momenat favorizacije crnja, jao crni film, jao superafrika itd, a ovamo to neko peto pleme Vakande koje je nadrkano i živi u brdima je "ounk, ounk" i u fazonu su "mi smo gorile". A ovamo osude jadne navijače kad prave sranja tog tipa. Pi

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

koji ste slepi glupani neandertalci fašisti, najače je to smimljeno ikad i duboku poruku.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...