Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

  • 1 month later...

netflix pustio puni sezonu Ironfista...zaista imam zhelju da pogleda sve ali prve 2 epizode su taaaaako spore da moram da pauziram....

svaka sezona dosada objavljenih marvel-netflix serija je mogla da se skrati za sat-dva-tri ali ovo deluje da su razvukli na celu sezonu pricu od 4-5 epizoda max =o(

Link to comment
Share on other sites

Odgledao 5 epizoda Iron Fista. Nekako štaznam, mlakasto mi je. 

Najveći problem zapravo imam sa gejastim Fin Džonsom, al zapravo me jebe što je nekako sve previše "PC" što se tiče samog glavnog lika. 

Ostalo ok, Ward je car, Joy 2/10, ćale Mičam mistična reka napaćena. Japanka onako, ima valjda potencijala. 

Al Deni Rand, osim ako nešto ne poludi, sranjce

 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Teško sranje Iron Fist, baš mi je bilo hevi da odgledam, al odgledao sam.

da je bilo tipa 6 epizoda, bilo bi ok. Mnogo razvukli, mnogo je konfuzno, talasaju, skaču.

Al opet, najveći problem imam sa miskastom glavnog glumca, definitivno

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Glavni glumac je sranje. Ja sam isto odgledao citavu sezonu, ali mogu reci da je najlosija serija od marvela, sto se tice ovih novih serija. 

Vise sam gledao zbog Michuma nego zbog iron fista, meni je japanka isto onako meh. Ward najjaci.

Sve nesto oce da ubije,a ne da mu se.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
29 minutes ago, Lex said:

Hoću li morati da odgledam Luketa Cageta i Irona Fista da bih razumeo šta se ovde dešavaaaaa?

Odgledaj Luke Cagea, dobra je serije, nije govno kao Iron Fist.  Ali kontam da bi sve moglo biti povezano sa defendersima.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...