Jump to content

Mis za CS:GO


hope

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

pa znas kako u igri su jos logitech g 402 ,steelseries sensei raw,razer taipan i imperator...gledam te reviewe po netu,i svakom neki kurac fali. ili  neko nek preporuci neki mis...zadnji mis koji sam imao a da je bio dobar je bio razer copperhead...mada je i njemu otisao levi klik.

Edited by Nixa
Link to comment
Share on other sites

pa znas kako u igri su jos logitech g 402 ,steelseries sensei raw,razer taipan i imperator...gledam te reviewe po netu,i svakom neki kurac fali. ili neko nek preporuci neki mis...zadnji mis koji sam imao a da je bio dobar je bio razer copperhead...mada je i njemu otisao levi klik.

Jos jednom, Sensei RAW +1.

Dve godine ga imam, zamenio sam starog XAI-a njime i fenomenomenalan je. Ortak uzeo isti dan kad i ja, hvali ga na sve strane kao i ja.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Je-bo-te

 

x7 nije imao svetla na skrolu vec si mogao da menjas dpi kao i na gomili drugih gejmerskih miseva

 

za bloody, kako mislis da doplatis 2000 da mozes da koristis to dugme? kome doplatis i sta oni urade tom misu pa da to dugme funkcionise?

 

ti decko stvarno pises toliku kolicinu gluposti da to nije realno

 

ti nas sprdas kunem se

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

rival sasvim dobar mis ako ti odgovara njegov oblik (tj. velicina i tezina). da, guma sa strane nije preterano kvalitetna ali to ne bi trebalo da utice na odluku kupovine ako ti se svidja taj oblik (senzor je besprekoran stvarno).

 

inace, ne izmisljam toplu vodu jer ovo mozete procitati bilo gde na netu, ali zowie fk1 je definitivno najbolji mis koji sam ikad koristio, a koristio sam: inteli 1.1 i 3.0, steelseries xai / kinzu / rival / sensei (mada sam ovaj zamenio za rivala posle 24h koriscenja), razer deathadder, logitech g400s. dakle zowie sije sve ostale miseve za klasu, svako ko ima 'claw grip' kaze da ima trip da je mis pravljen specijalno za njegovu saku, neverovatno.

kod nas ga nema, ja sam se iscimao bas, uzeo mi lik iz britanije koga sam upoznao preko csa i poslao mi, posto nijedan distributer ne radi shipping za srbiju, na kraju me je izasao skoro 100e sa svim postarinama, provizijama i slicno, ali nisam se pokajao, tako da ukoliko dobijete priliku da ga uzmete, uzimajte

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja uzeo deathaddera chromu i mogu da kazem da sam zadovoljan :)znate da sam se lomio izmedju sensei [raw] i  DA na kraju uzeo deathaddera i jako jako sam zadovoljan :D znaci od mene preporuka...

A  zowie fk1 je stvarno dobar mis takodje...ima ga drug,doneo ga kupio u madjarskoj...probao sma ga na nekih 3-4 sata :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ozivljavam temu, zanima me da li je iko koristio Logitech g402,ako jeste kako vam se cini? Promenio sam dosta "pacova" , Logitech MX1000,Razer Deathadder, pa Razer Lachesis,Razer Abyssus, Steelseries Kinzu, Steelseries Xai, Logitech MX Performance (prodao prije 2 sedmice, koristio ga 3godine, problem mi je bio sto se nekad freezao mis), sad koristim neki Logitech MX100 pa planiram uzeti Logitech g402.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...