Jump to content

Izašao Nexus 6


sinister

Recommended Posts

izasao Nexus 6.

prelep i preskup. 650$. bedak

i preterano retardiran, 5.9"? 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

blown up moto x [:D]


Mene je cena najvise iznenadila, aj da je $500-$550, imalo bi smisla jer je u rangu sa najjacim telefonima. Ali se sa $650 opasno priblizava ceni LG G3 ili Note 4, a to mi nekako nikad nije bila poenta Nexus telefona. 

 

pa resili su da zarade neki dinar napokon :) ili su ih US mreze naterale :)

Link to comment
Share on other sites

phablet je bio i 5 inča back in the day, stvari se menjaju :)

 

ne mora da znači da je 6 inča previše, zavisi od same "karoserije" i toga kako se drži, koliko je prostora oko ekrana, debljina, oštre ili zaobljene ivice ... recimo meni note 1 i note 3 nemaju preterano veliku razliku a jedan je 5,3 a drugi 5,7 inča.

Link to comment
Share on other sites

i to stoji.

prvi put cujem za ovaj n5 2014, nadam se da je istina

Koliko sam ja procitao spekulacije su da ce biti radjen po Moto X (2014) ali sa x64 CPU.

Msm, kad pogledas realno, glavna stvar koju su isticali na L je da ce biti x64, sto samo po sebi namece zakljucak da ce uskoro biti jos jedan N.. E sad, nasuprot tome, Google nije spustio cenu N5 kao sto je radio do sada da bi ih rasprodao, sto znaci da sledeci moze i da ne bude bas bas skoro :/

Edit : a sto se tice velicine, ja kad sam se dvoumio oko G Pro 2 i Note 3 zakljucio sam da mi je to fizicki prevelik uredjaj (ma koliko bi ekstra inch znacio) i da nije prakticno koristiti ga osim ako ne sedis fazon.. I G3 sa 5.5" je opet glomazan.. Mada, sve zavisi ko ima kolike saketine

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo loš potez za Nexus liniju da izbace telefon sa ovolikim ekranom, posebno u momentu kad Apple izbacuje 6+ model sa ekranom od 5.5", a Samsung Note 4 od 5.7" (bilo je priče da će biti 5.5", ali je ostao na istoj veličini kao i Note 3) što ukazuje na trendove da su 5.5 i 5.7 najbolje veličine za fablete.

Tu je i G3 koji ima 5.5". HTC se već poprilično opekao sa svojim One Max modelom od 5.9", a voleo bih da mi neko kaže kako je LG prošao sa G2 Pro modelom.

A sad onaj lični utisak, ko je držao i Note 3, zna koliki je to telefon i koliko nije za svakodnevnu "normalnu" upotrebu, pod čime podrazumevam pre svega telefoniranje, osim ako vam profesionalno zanimanje nije tviteraš, fešn kurva itd :-)

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...