Jump to content

Pomoc CS:GO ekipi u vidu Sponzorstva


hope

Recommended Posts

Pa nema 5 turnira mesecno pa da je novac toliki problem? Ne znam jel ocekujes da dodje neko i kaze 'mhm da, evo ovih 5 likova za koje niko nije cuo, nemaju nijedan rezultat iza sebe, hajde da ih sponzorisemo!'?

  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

oduvek su se lan turniri pokrivali iz svog džepa. i mnogo suludije akcije od 2k za smeštaj i turnir u beogradu smo svi radili, sa manje ili više para. 

 

ako hoćete sponzorstvo, jedino što vam treba je dobra igra. što dalje znači da morate da se pokažete na online turnirima i kupovima. njih bar ima gomila, većina je besplatna, pa se probijajte jebiga. 

a ako hoćete pokroviteljstvo neke domaće organizacije, mislim da je to gotovo. a i da nije gotovo, rezervisano je za ljude koji su u vrhu našeg kantera. 

 

a ovako jedino što mi pada na pamet je da jurite spozorstvo neke lokalne prodavnice hardvera, ili da igrate za neku igraonicu u zameni za džabe igranje, eventualno kotizaciju za tur. 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nikad za vas nisam cuo,mada to nije ni bitno da li sam ja cuo ili ne,dobro je prota rekao da samo najbolji igraci i ekipe mogu dobiti sponzorstvo. Svi smo imali problema sa tim odlascima na turnire uvek se krpilo i pozajmljivalo za put i ufur :) Iskreno ti kazem,drzi se skole a kanter igraj iz zabave ,kad pocnes da radis bice i para za turnire:)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

Данас сам одвео неку циганку опростите, жену ромске националности, на пљескавицу јер јој нисам веровао да је гладна и да хоће паре за клопу а не за глупости. Што мислите да ће вас неко тек тако примити у своје куте јер сте се исцимали 100'км да играте нешто што волите? 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Kako da te bilo ko sponzoriše kad je kupovna moć građana minimalna, Sponzori postoje da bi im ti privukao kupce. A ti eventualno možeš da privuče samo kupce hardware-a, a valjda vidiš da srb i nije neko tržište za to. A da ne pričam kako nemate nikakve uspehe iza vas. Prvo nabacite neki CV pa tražite sponzora

Link to comment
Share on other sites

Druze ako vec igrate u tom sastavu toliko godina i ako se stvarno toliko trudite vi jednostavno MORATE da imate neki uspeh vec sada pogotovo u zemlji Srbiji. Druga stvar ako izdvajate kintu za lan pracc svake 2-3 nedelje nemojte jednu nedelju da odete na lan pracc i eto vam kinte za turnir. Neke top ekipe koje godinama u nazad ne propustaju turnire i dan danas placaju iz svog dzepa da odu na turnir tako da ne vidim razlog ove teme. Samo se vi spremajte imate sad turnir u KG a odakle su vam 2 igrata pa se pokazite. Srecno ;)

Link to comment
Share on other sites

Druze ako vec igrate u tom sastavu toliko godina i ako se stvarno toliko trudite vi jednostavno MORATE da imate neki uspeh vec sada pogotovo u zemlji Srbiji. Druga stvar ako izdvajate kintu za lan pracc svake 2-3 nedelje nemojte jednu nedelju da odete na lan pracc i eto vam kinte za turnir. Neke top ekipe koje godinama u nazad ne propustaju turnire i dan danas placaju iz svog dzepa da odu na turnir tako da ne vidim razlog ove teme. Samo se vi spremajte imate sad turnir u KG a odakle su vam 2 igrata pa se pokazite. Srecno ;)

Ty :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...