Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Bjelica izgleda od sledeće sezone u Wolvesima.

 

 

 

 

Koji Litvanac? :P

 

Pobrkao sam :D Porzingis sam sve vreme citao Porzigonis. Svejedno nema leba od visokih Evropljana

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad zavrsio finale, očekivano. Samo mi je drago sto su razotkrili grina sa je kesa, vratili su malog smrada gde mu je i mesto. I zaslužen mvp, Thompson i curry isto nigde ni traga od regularne sezone.

U suštini, najbolja serija bila i ostala spursi klipersi

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pierce potpisao za Clipperse. Njihova radost nije dugo trajala, pošto je DeAndre prešao u Dallas iz kog je Tyson prešao u Phoenix. Chandlerov prelazak u Sunse je trebalo da nagovori Aldridgea da krene njegovim stopama, ali je LaMarcus ipak odlučio da igra za Spurse (uz ogroman fail Lakersa na sastanku sa njim), a Duncan je odlučio da se još ne penzioniše.

 

Zanimljivo za sada. Zapad će opet biti beskrajno jak, naročito ako OKC-evci konačno budu zdravi.

 

Na istoku će biti slično kao ove godine. Cleveland favorit, Chicago tu negde, a mislim da će Bucksi, sa zdravim Jabarijem i novim pojačanjem Monroeom, biti iznad ostalih. Biće tu još 6-7 ekipa koje će se uguravati u PO svim silama. :)

 

Naravno, ima još gomila vremena do finalnih sastava timova, ali ovo su mi prvi highlghti. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lee bio i ostao Bog kosarke za onog pozera greena. Nelogično al tako to ide. Cak i u finalu kad su se gusili jer green nume da igra post, od muke ubacio leeja u roku od jedne cetvrtine drugi tim, ide lopta dole, ako nije neki hook shot onda skupi odbranu pa pass napolje. I u odbrani je objasnio kako se zagradjuje thompson.

A green kad je položio loptu preko deladudove za prva dva poena utakmice u cetvrtom kvoteru kreno da se kurci psuje i steze mišiće, veze sa životom

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

dobro je, jer bi se zajebao dj mnogo da ode od cp-a

Lee bio i ostao Bog kosarke za onog pozera greena. Nelogično al tako to ide. Cak i u finalu kad su se gusili jer green nume da igra post, od muke ubacio leeja u roku od jedne cetvrtine drugi tim, ide lopta dole, ako nije neki hook shot onda skupi odbranu pa pass napolje. I u odbrani je objasnio kako se zagradjuje thompson.

A green kad je položio loptu preko deladudove za prva dva poena utakmice u cetvrtom kvoteru kreno da se kurci psuje i steze mišiće, veze sa životom

mislim da gresis. Svakom timu je potreban igrac tipa grina, da ne pominjem sto lee ne moze da cuva trecinu igraca koje cuva grin. Plus sto lee uzima previse para, i jednostavno nije isplativ gsw-u trenutno i ovo je odlican potez. Takodje, lee je otisao u boston koji je opet malo jaci nego prosle godine a igrali su plejof, pa je i on do jaja prosao. Nemoj da me shvatis pogresno, lee jeste dosta bolji sveukupno od grina, ali za gsw nije.

A jel neko prati sto ce cleveland da zajebe brooklyn od pre par godina sa seleri kepom. Ekstremno all in rade, i opet ce da se prosetaju do finala

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Gerald Green potpisao za Miami. Fino pojačanje za klupu, možda i bude nešto od Heata sledeće godine.

 

Enes Kanter potpisao offer sheet (max!) koji je dobio od Blazersa. Portlandu svakako treba dobar ofanzivni igrač pod košem, imajući u vidu da je LMA otišao, ali mislim da je max ugovor previše za igrača koji je rupa u odbrani, a igra centra. A opet, nije taj ugovor predugačak, pa samim tim nije loš.

OKC ima mogućnost da prihvati iste uslove i zadrži Kantera. Nisam pametan da li im je to pametno. Ako ga puste da ode, možda to zacementira Durantulin odlazak kad mu istekne ugovor, pošto nikada nisu zadržali nijednog igrača. A ako ga potpišu, biće treća opcija u napadu, što je malo za tu cenu. Mada je prošle godine dokazao da može da igra dobro kad ima prostora i uz Russa je bio jedini koji je davao koševe, pa će onda bar imati drugu opciju ako se KD ne oporavi kako treba ili odluči da ode na kraju sezone.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...