Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Jebote jedino vredno pomena je što su ovi izvukli tekmu i odveli je u produžetak. Kvalitet košarke katastrofa. Suđenje JEZIVA katastrofa. Btw, ovaj Igudalin faul što si okačio, ne vidi se tu, ali Lebron je pre toga napravio korake, a nisu svirali ni jedno ni drugo. Pre toga isto Lebron digne Igudalu kod šuta, ovaj leti dva metra pored njega, Lebron se baci na njega, udari ga laktom i dobije faul :DDDDDDDDD Kari ima očajan meč, Klej sašio i svejedno isforsiraju Stefa iako je Delavedova na njemu igrao kao zverina. I plus da ne pričamo da je njegov ofanzivni skok odlučio duel. Zaslužena pobeda Klivlenda apsolutno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je da ste i u seriji protiv Klipersa i posle protiv GSW pljuvali Hardena, a jedva jedan post na ovu partiju Curryja, 2/15 trojke, rur pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedva jedan post na ovu partiju Curryja

2, nemoj tako :D

 

meni je bilo fascinantno da se forsira kari u poslednjem napadu koji ima fazon jednocifren procenat suta. mozda im je nakon airballa bilo jasnije

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jel ste izvalili da je GSW u sve cetiri runde igrao protiv ekipe bez ili sa osakacenim startnim plejmejkerom?

 

protiv Pelikana - Jrue Holiday, propustio prvi mec u seriji i imao limitiranu minutazu u ostala 3

protiv Memphisa - Mike Conley, propustio prvi mec u seriji zbog operacije face i igrao ostatak serije povredjen

protiv Rocketsa - Patrick Beverly, povredjen od marta i propustio ceo playoff

protiv Cavsa - Irving, povredjen na prvoj tekmi i gotova mu sezona

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ovo sudjenje postaje zastitni znak

 

 

Najgora stvar u NBA u poslednjih oko 5 godina je suđenje... Nenormalne greške i previdi se prave.

 

 

dejvid li konacno dobio minute i odlicno odigrao,ne razumem zasto tako malo igra iliti ne igra uopste...

 

 

To je jedino što bih prigovorio Kerru ove sezone. Ok. Lee jeste malo rupa u odbrani, ali je vrlo sposoban u napadu i vrhunski je skakač. Ne bi smelo da bude moguće da Marreese Speights ima minutažu, a da Dave nema. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ma mrs u picku materinu vise. Ovo nema smisla.

+1 za cle, ovaj pravi duplu, ali ne sviraju i onda ga usere 2+1. Onda na +5 lebron uklizava kariju u polu kontri, ne sude, delavedova legne na loptu i daju mu faul. Ajde lepo dodelite im titulu odma, proglasite lebrona za GOAT i da se razilazimo.

Da ne pominjem sto mali smrdljivac bukvalno CUPA ruke kariju vec 3 utakmice i nikako da mu sviraju faul. I posle zasto ga nema nigde na utakmici. Pa tako mogu i ja da ga cuvam...

Edited by Shoocky
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...