Jump to content

Nešto se sprema! 6.82 update


dovlaa

Recommended Posts

samo da naglasim da je bloodseeker malo nenormalniji nego što je bio, ali zahteva malkice više cimanja, iako sam mislio da će biti "too complicated" :C jedino što mu sad baš treba aquilla na početku,

 


inače mmr je i dalje retardiran, juče igram novog sikera, drugi put u životu, 17-0, na lajnu sam prvo imao traxa, pa je onda došla venge da mu "pomogne", pa su se njih dvoje swapovali sa LC-om, i opet sam ih jurio preko kule

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

fifa i nfs paralela je pun pogodak :D koliko sam to uvek mrzeo u takvim tipovima igrica, toliko mislim da je za jedan public ap pun pogodak i bukvlano daje svima drugu sansu da se vrate iz govana, opet u nekim granicama normale. ostaje da se vidi kako ce se odraziti na pro scenu, ali oni ce nastaviti da igraju makar im ubacili 10k golda bounty i triple damage runu. 

 

mohra ne znam da li iko vise shvata ozbiljno sto se dote tice... kao pajdoman koji vice kako je dop sranje i nebuloza, ali se cepa sve u 16 svaki bozji dan.

pogotovo ovaj deo :D

da nisu sredili bounty zadnjim apdejtom,obrisao bih igru,ovako je bar podnosljiva dok se ne naviknem skroz na istu

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa to sto mi je najvise smetalo je sredjeno,ne vidim problem iskreno,nervirao sam se to sto gubim gejmove gde vodim 60-20 i gde ljudi ne znaju da se ponasaju,ukljucujuci i mene tu...1 game koji sam izgubio ali koji ce mi ostati u secanju je da sam iz jednog fajta zavrsio hex i refresher na invokeru,4 lika sam ubio cini mi se...pregazili su nas taj gejm u svakom slucaju a ja sam ubedljivo najveci gpm/xpm imao sa nekih 80 cs-a :),to je ono sto mi je najvise smetalo i sto sam smatrao nebulozom,ne podrzavam takodje ni 2 rune ali cu se navici vec vremenom

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

da ali ako dominiras mid,ne mozes to toliko da pretvoris u svoju korist jer lik sa susedne strane uvek ima refill bottle,osim ako nemas bas imba ekipu sto se desava ali ne toliko cesto,pa 1 support i 1 offlaner na svakih 2 min campuju kod runa,bas sam juce useravao 1 sf-a sa viperom i na kraju batica mene ubio jer mi se svaki put vracao sa full hp ;)

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

da ali ako dominiras mid,ne mozes to toliko da pretvoris u svoju korist jer lik sa susedne strane uvek ima refill bottle,osim ako nemas bas imba ekipu sto se desava ali ne toliko cesto,pa 1 support i 1 offlaner na svakih 2 min campuju kod runa,bas sam juce useravao 1 sf-a sa viperom i na kraju batica mene ubio jer mi se svaki put vracao sa full hp ;)

ako dominiras mid, znaci da sa druge strane igra neko sa 1000mmr manje od tebe ili je outpickovan... ne znam sta je tebi dominiranje, ali kad igras u svom bracketu, uvek su nijanse te koje odlucuju dal imas vise farma, expa ili kill.. kad gledam pro matcheve nikad niko nije izdominiran, moze samo biti u losijoj poziciji i to je uglavnom zbog gankova na midu. taj sf te nije ubio zbog rune, nego te je nadigrao u tom odredjenom trenutku ili si ti zajebao stvar, kako god oces. kao sto je objasnio covek u postu iznad, sada sa 2 rune obojca imate skoro podjednake sanse (u zavisnosti od rune) da "izdominirate" taj mid lane. 

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

na domiranje mislim last hit/deny,to mi je "specijalnost" od kad znam za sebe,mmr je totalno nebitan,juce sam pomeo lika koji je imao preko 1 k vise od mene,poenta je da nekad igras heroja koji nije toliko zavistan od runa,recimo exort invo,pa necu bottle sigurno da uzmem,deny cu neku runu sa forge spiritom ali sad ih ima 2,slicna situacija sa viperom,cak sam u poslednje vreme poceo da mu uzimam bottle,ranije nisam,glavni razlog jer su meku stavili 225 mp + 2 rune,puck,qop,ta,normalno da cu skupljati rune ali evo jos jednog primera od pre neki dan,igrao OD-a na midu,naravno da nisam zavistan od runa i dominirao sam vs snipa,medjutim on je toliko skupljao rune da sam morao da uzmem kasni bottle da bih uopste mogao da ostanem mid a da me ne vraca kuci kad je nabudzio range i jedva pridjem da lupim astral ;),i naravno mitch da ces uvek gledati da outpickujes protivnickog mida,pa necu sigurno uzeti nekog inta na od-a ili nesto trece,s obzirom da su zeus i sky cesti pickovi,ta uvek dobija taj mid i reshava game

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

meni su realno usrali rikija sto su mu dali invisibility na lvl 1

i meni. ne vidim kako je vise op heroj ako se u startu kontrira plavim wardom a pritom za blink koji je mnogo korisniji za rani kill moram da cekam 6.lvl  , ja sam igrao 2-3 partije od kako je novi patch stigao , u svakoj je bio riki na protivnickoj strani, 2 od 3 puta je bio na mom lejnu i oba puta sam ga ukenjao u startu jer sam odmah uzimao wardove, pa je posle bio presmesan

Link to comment
Share on other sites

ma buffovan, mozes da leechujes exp od prvog lvla na offlane i pritom teras protivnika da potrosi 200 golda na wardove od prvog minuta, dok na safelane protivnik nikad ne zna da li si iza njega ili oces da last hitujes. heroj nije op, ali nije ni nerfovan u odnosu na starog, sta vise sad mnogo je fleksibilniji i ne zahteva uvek isti nacin igranja. nego ljudi oce da kazu kako kupuju wardove od prvog minuta :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Samo zato sto je riki dobio invis na 1 lvl neki misle da je op. Koliko dementa ovde ima blagi boze . Kao sto neko reche,za blink moras da cekas lvl 6,a to mu je glavna stvar za rani kill. Ne kazem da nije dobar heroj,ali realno pre je bio mnogo bolji

A ozbiljno sad, ko je ovde rekao da je op u poslednjih par postova? I zasto bi ih to cinilo dementima cak i da su rekli?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A ozbiljno sad, ko je ovde rekao da je op u poslednjih par postova? I zasto bi ih to cinilo dementima cak i da su rekli?

Mislio sam na to da je buffovan kao sto neki vichu i iz njihovih komentara sam pomislio da vecina misli da je op. Mozda greshim. Ali daleko da ovde nema dementa. Eto npr ovaj wannabe 7kmmr

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...