Jump to content

Nešto se sprema! 6.82 update


dovlaa

Recommended Posts

 

haha, to to :)

 

mada meni je kul, ja nemam pojma šta ovi kukaju i kakve su promene u goldu, meni sve deluje isto :)

 

Pa dobijalo se apsurdno mnogo golda kad nekome prekines streak. Odprilike vodite 20 razlike game, izretardirate se jednom, izginete 1 po 1, oni svi skoce za po 2 itema... Ali to je ispravljeno, igrao sam juce i sve je normalno funkcionisalo.

Link to comment
Share on other sites

To mi se verovatno verovatno od unreal tournamenta još vuče :P

Najbolje announcere su imali....

 

UT nije imao "pentakill" kao termin - Monster Kill je bio najveći rang kad ubiješ pet protivnika.

 

 

Pa dobijalo se apsurdno mnogo golda kad nekome prekines streak. Odprilike vodite 20 razlike game, izretardirate se jednom, izginete 1 po 1, oni svi skoce za po 2 itema... Ali to je ispravljeno, igrao sam juce i sve je normalno funkcionisalo.

 

 

aha, jasno, jasno.

Link to comment
Share on other sites

Otkad je izasao patch nisam odigrao ni jedan gejm koji je bio kraci od 45 minuta, ne znam dal je to dobro ili lose. Mozda smo jedan ubedljivo dobili ostali su bili neizvesni kolko tolko, jednu smo i thowovali u 65om minutu. PL mi deluje imba jedan gejm sto sam ga igrao, cisto jer evadeuje sve sa onom drugom al se jos nisam navikao na njega pa sam se suicidovao jer sam zaboravljao da nema vise Windwalk :D. Rikija su ojacali, uzas. Bloodseekera nisam jos igrao al rupture od 12 sekundi bas smara.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ali ne pravi inicijalni dmg,tp u inventoru i ez game,ez life :),prvu mu jos nisu sredili,i dalje je ubagovana...pl je izgubio magic resistance,uzmes shaker-a i soliras ga svaki put,sve sto ti treba je dagger :)

 

 

1 fight
18k exp
14k gold
valve,are u fuckin serious?

 

 

col vs sna,cisto 1 komentar koji potvrdjuje koliko je patch shit i da ukoliko se to ne sredi ide jedan veliki odliv igraca iz igre,citajuci komentare po raznim forumima...

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

 ne tripuj se, nikakvog odliva neće biti. ti već 5 dana kukaš, ali nastavljaš da igraš

 

 ja sam odigrao dve, i još nisam osetio taj disbalans u parama o kome se priča (ne kažem da ga nema). I jednom sam se mahinalno zaleteo u roša bežeći sa donje rune :D

 Nova mapa mi se dopada (osim roš pita, ali to je stvar navike, realno je bolja nova pozicija sa aspekta balansa), bolje su urađeni sikret šopovi, ima više prostora za taljenje. Kul je i što su TP spustili na 100

+1 

 

Jos bih dodao da mi se jako svidja ova nova runa, jer prakticno podstice da suportovi vise trckaraju, sto se meni iskreno svidja, onda i offlaner ima opciju da uzme bocu i garantovano ima runu na svom lejnu, samo je pitanje da li moze da se izbori da je uzme. I bottle crow nema vise potrebe toliko da se radi, sto je po meni dobro.

Sto se tice pro scene i partija, deluje mi da su podeljena misljenja od tima do tima. Neki timovi igraju nove heroje, neki i dalje pikuju stare i igraju na stari nacin, a meni deluje da ce meta otici u dobru staru farmersku i iskreno vise mi se to svidja nego ovaj haos, jer sam vise nekako fan strategije i nadmudrivanja, nego kpm-a i taktika.  

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

vec puno mojih drugara je prestalo,neki skroz,neki odigraju partiju do dve dnevno a ranije se nisu skidali,i ja sam takodje blizu odluke da obrisem igru posto je postala totalna nebuloza,starbak,posle 2 partije sigurno neces osetiti disbalans,mogao sam da napisem i da je to zato sto si nub ali to se valjda podrazumeva :D,btw,taj lik sa slike nije ni priblizno slican mom karakteru s obzirom da sam tvrdoglav ko mazga i nema tih para zbog koje bih igrao neku shit igru sto je dota sa ovim poslednji patchom i postala.

Link to comment
Share on other sites

patch u kome je moj omiljeni heroj od kad igram dotu poceo konacno da se igra (faceless void),meni nije bio shit,iako je meta postala suvise predvidiva i ponavljala se previse (jedni te isti heroji)...draft je bio nekako najbitniji,sad se vise isplati da gubis da bi kasnije lakse pobedio :),mnostvo primera i u pro doti gde timovi ispustaju prednosti koje svaki iole bolji tim ne bi ispustio...eg vs sna recimo,alliance vs kompas g,to su onako prva 2 gejma koja mi prolaze kroz glavu

Link to comment
Share on other sites

Rasprava i diskusija su sinonimi kolko ja znam.

Ova nova formula za gold deluje dosta dobro

NWDifference = ( EnemyTeamNW / AlliedTeamNW ) - 1 [Min 0, Max 1]
NWFactor = NWDifference * VictimNW  

1 Hero: Gold = 40 + 7 * VictimLevel + NWFactor * 0.06

U prevodu, ako vodite po networth i ubijete nekoga solo, dobijate 

40+7*VictimLevel

a ako gubite po networth za duplo ili vise (njihov networth je vise nego duplo od vaseg), onda dobijate

40 + 7 * VictimLevel + VictimNW* 0.06 (posto je NWDIfference = 1)

U nekoj najekstremnijoj situaciji (jedan tim ima 100k networth, drugi tim ima 50k networth, carry prvog tima ima beyond godlike, 40k networtha i lvl25), ovi sto gube ce dobiti, ako ubiju carrya, izmedju 3000 i 8000 golda u zavisnosti od toga koliko ih prezivi. Dok bi pre 6.82b dobili izmedju 8000 i 12000.

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

Igrao Miranu pogodio arrow za fb, otisao mid pogodio razora za kill, otisao bot pogodio ogre-a za kill...

Moj SF krece da roamuje sa rikijem i odvaljujemo ih vodimo 20-3, dobijaju 2 tim fajta stvar se preokrece totalno! Do zadnjeg tim fajta nisam znao dal cu dobiti mec...(a trajao je 50min)
Mada koliko je to sve lose toliko je i dobro, bar znas da se mozes vratiti i posle 20-3 skora u 16:39 ako sam dobro zapamtio :D

Edited by GeNoC1de
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...