Jump to content

Nešto se sprema! 6.82 update


dovlaa

Recommended Posts

igram sam sinoc od kad su ubacili update pa jutros do 8,svakako sam merodavan da napisem da je patch trash/garbage sa cim su se slozili 90 % igraca nocas,ima i ljudi kojima se svidja,ima par stvari koje se i meni svidjaju ali ovako unistavati igru koja postoji toliko godina je zalosno...cisto pranje novca

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Patch je dobar zato sto sada i sa 4 dementna fidera mozes da pobedis partiju. Kad mi je lik rekao "we need to lose in order to win" hteo sam da odlepim ali kada sam dobio 4k golda za 2 kila jasno mi je bilo sta je mislio..

 

edit: poginuo sam, oziveo se sa 1k golda, ubio 2 lika u bazi i umro, oziveo sam se sa 5k golda, kupio 4 levela dagon, ubio 2 lika i poginuo, oziveo se sa 3.7k gold. Pobedio partiju. GG. 4 demetna fidera svi su imali preko 14 smrti. Dobar patch jedva cekam ja tako da izgubim.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam izgubio isto kako sam pobedio proslu. Vodili smo 16-3, prebijali smo ih svuda po mapi. Vodili smo po ubistvima i farmu do 50 minuta. Izgubili smo iako smo do kraja partije vodili sa ubistvima. Ajde sto su igru igrali dementni moroni sa niskom inteligencijom nego ih sada valve i podrzava jos.

 

Bukvalno ista prica kao u WoWu, bolje da imas milione morona da igra nego par hiljada inteligentnih.

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

evo jednog primera koji tacno oslikava koliko je poslednji update bio los,potpuni/totalni stomp a pogledajte razliku u goldu,smesnih 8 k...

broj nasih i njihovih last hitova,broj nasih towera,cela baza,prosto da ne poverujes,i onda vidis 86>78 k u goldu...

 

 

http://www.dotabuff.com/matches/923440388

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Patch je dobar, samo brojevi treba malo da se tweekuju.

 

Ako tebe sa 15k NW-a ubije lik sa 5k NW, i pritom dobije 1k golda, ti i dalje imas bolje iteme/vise NW-a.
Ljudi misle da je to zbog patcha, ali gube partije uglavnom zato sto idalje imaju 6.81 mentalitet, gde misle da mogu da izginu svi pri uzimanju towera-rax i da nista toliko bitno nece da se promeni

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...