Jump to content

Nešto se sprema! 6.82 update


dovlaa

Recommended Posts

Dobro, to je obvious :D ali ovo "rekindling soul" deluje kao neki event ili nesto :)

Sto se 6.82 tice, spominje se pomeranje rosh pita (posto je roshan na slici jelte) sto je trebalo da bude u nekoj verziji pre 2-3 godine (6.75 cini mi se).

Ovo "renkindling soul" isto moze da bude nesto vezano za Shadow Fienda (souls n shit), mozda arcana ili neki remodel kao na onom videu sa TI4-a.

Link to comment
Share on other sites

Ovo ubacivanje nove rune mi je nekako meh.. Svaki offlaner ima da ima bottle. Mislim da putevi dodati na offlane dire t1 previse OP ali dobro nerfovana mu je sredina linije tako da ga je jos lakse ugankovati.

 

Edit: Mora da probam Timbera sa aghanimom ^^ 

Edited by SpiRo
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

šta znam, tekisu nerfovali mine i suisajd, sad će tek biti sranje

doom je bafovan na pure dmg

tinker je sjeban da march više ne radi na magic immune drugare

simpa mi je ovo za bloodseekera, samo mislim da su mu sjebali ulti baš, mada, i ovaj rage je mač sa dve oštrice sad :C jedino "Thirst movement and damage bonuses are now proportional to how low the enemy's health is" što je do jaja :) , pošto, lupam, imaš 4 puta neprijateljska heroja na mapi, ali ti stoji buff, znači neko šumari negde :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ne moze ranked u pt,ne znam zasto,2 updejta i jos nisu sredili to,probao bs-a,ima svoje vrline i mane ali mi se prethodni vise svidjao i bio mi je jaci

 

 

da sumiram utiske,novi patch/update je tesko sranje,imao sam utisak da igram potpuno drugu igru,previse promena,mapa je fugly,najgore od svega je sto sam pobedjivao a o5 me je smorila dota...tezak fail update

 

 

kad isprave bs-a i prva mu bude davala 40 %,onda ce biti dosta bolji od prethodne verzije,za sada je i dalje slabiji,ili su pa to izbacili a zaboravili da obrisu 40 % dmg increase

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...