Jump to content

Payday 2


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Vidim niko da pomene, a igra me raspametila. Single ili coop pljakanje svega: banke, juvelirnice, transporti, cia skladista, laboratorije, glasacke kutije, borba sa policijom, fbi i mafijom. Sistem levelovanja i para odradjen do savrsenstva, bukvalno nisam pipno ni jednu igru (cak ni Dotu), od kad sam ovo krenuo. Ima na Stimu, ko krene nek instalira samo Hoxmod, daje dodatne informacije u kutku ekrana.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Vidim niko da pomene, a igra me raspametila. Single ili coop pljakanje svega: banke, juvelirnice, transporti, cia skladista, laboratorije, glasacke kutije, borba sa policijom, fbi i mafijom. Sistem levelovanja i para odradjen do savrsenstva, bukvalno nisam pipno ni jednu igru (cak ni Dotu), od kad sam ovo krenuo. Ima na Stimu, ko krene nek instalira samo Hoxmod, daje dodatne informacije u kutku ekrana.

Igra je dobro smisljena i zanimljiva je pogotovo kada igras sa jos nekim drugarem. Jedini je problem sto sam posle mukotrpnih 70-80sati provedenih u igri stigao do lvl 65-70, gde bih u skoro svakoj partiji sretao cheatere sa lvl V-100 odnosno 5 puta je covek obrnuo maksimalni level... pritom coveku ni to nije dosta nego koristi neki cheat sa kojim moze da gasi sve kamere, ubije sve pandure, i slicno. 

Dodao sam coveka u nadi da ce mi dati boost kad mu je dosadno, ali covek mi rece da to mogu da radim i sam s obzirom da za ovu igru ne postoji VAC Ban, niti bilo sta slicno. Koliko sam uspeo da saznam mozes samo da upadnes na blacklist-u na forumu, i mislim da ni ona ne pomaze puno.

Onda sam se malo razocarao, izgubio cilj :) 

 

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem, razocarao si se sto nije hteo da te bustuje ili sto on sebi kvari ugodjaj varanjem? U svakom slucaju, ja igram za sebe, pa za lvle mi je lako. Sa zadnjim patchem dobija se dosta vise xp, a kad vidim cheatere, izadjem iz tog lobija. Nisam ih sretao chesto, mozda njih 3-4 u svojih 150 sati odigranih do sad, i uvek ih igra izbaci sama, nikad ne stignu za zavrse tablu. A to za ekipu stoji, kad imas ortake da przite zajedno pa to je onda jagoda na vr shlaga.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem, razocarao si se sto nije hteo da te bustuje ili sto on sebi kvari ugodjaj varanjem? U svakom slucaju, ja igram za sebe, pa za lvle mi je lako. Sa zadnjim patchem dobija se dosta vise xp, a kad vidim cheatere, izadjem iz tog lobija. Nisam ih sretao chesto, mozda njih 3-4 u svojih 150 sati odigranih do sad, i uvek ih igra izbaci sama, nikad ne stignu za zavrse tablu. A to za ekipu stoji, kad imas ortake da przite zajedno pa to je onda jagoda na vr shlaga.

Hm. Razocarao sam se jer neko moze da koristi cheat, bukvalno udje u igru i sa 0 provedenih sati ubaci sebi level koji zeli. Naravno, to nije level da ga samo on vidi, nego ga i sama igrica koja je jelte, original, prepoznaje tako i ne radi nista po tom pitanju. Ne postoji ban za tako nesto.

Nikada mi se nije desilo, al bicu iskren, poslednji put sam igrao pre 2 meseca, da system izbaci cheater-a... jedino sto se desi jeste da mu se pored imena pojavi cheater jer je npr nosio 10 bag-ova novca npr, sto je ne moguce, jer se moze nositi samo jedan, kao sto i sam znas. Tako da mi je to npr bas trulo.

Jedino sto vredi, hvala bogu slozili smo se, igra sa drugarima, stvarno odlicno iskustvo. Pogotovo na tezim nivoima, kada dodjes do overkill misija. Bicu iskren mislim da smo jednom ja i jos dva drugara uspeli da predjemo jednu overkill misiju, i ni to nije bilo full stealth. Stvarno moras da pazis i da se trudis, vrhunski co-op!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...