Jump to content

Ima li iko ideju kako i kome da prodam noz za cs go za prave pare?


i_eat_gnomes

Recommended Posts

Pretvoris noz u kljuceve i imas likove koji kupuju , al niko ti nece kupiti za istu cenu kao sto je ingame , npr moj ortak je prodavao 150 din po kljucu...naravno mozes i da nadjes nekog ko hoce da kupi noz bez da pretvaras u kljuceve , al' ova solucija sto sam ti prvo napisao je dosta laksa i jednostavnija za pronalazenje kupca ...

Edited by DjOXZ
Link to comment
Share on other sites

Da,da. Tako nesto sam i mislio,da pretvorim u kljuceve i da prodam :) Posto je teska varijanta da cu naci nekoga ko ce platit za noz parama.  :) Cs go uglavnom igraju mladi ljudi koji i nisu nesto prepuni novca tako da cu verovatnoda pretvorim u kljuceve pa da prodam kljuceve :)
u svakom slucaju,hvala sto si odvojio vreme da mi odgovoris :) 
pozz :)

Link to comment
Share on other sites

Ја се сећам да је Кингор нудио миша (Сенсеија ја мсм) за нож :D

Можеш на CSGOLounge-u да поставиш и да у замену тражиш уплату преко скрила нпр 

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Koji noz i koji kvalitet ?

Ovo je dosta vazno da napomenes. Takodje znam da postoji neki fazon da, iako npr i ti i jedan drugi lik imate isti noz iste kondicije, da su kod njega sare na nozu malo drugacije, pa se i to isto vrednuje.

Ja sam uspeo da nEgru prodam noz za 27k dinara kod nekog klinca iz kraja. Uglavnom se klinci koji imaju kesa viska cimaju za takve stvari. Dajem ti primer ako se ne varam negrov noz je bio Slaughter MW bayonet, ali je imao neki poseban pattern i valjda neki polu dijamant, nisam siguran. Stvarno se ne razumem u te gluposti toliko.

Takodje napisi mi cenu u rsd za koju bi prodao, pa cu da se raspitam kod nekih klinaca sto igraju igricu u lanu kod mene.

I verovatno glavno, nikada nemoj da ides prvi, sem ako ne radite razmenu IRL u nekoj igraonici, pa mozes da vidis kes.

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ovako,noz je stat track boreal forest. Field tested ali nema nikakvih znakova propadanja :) Na store-u je blizu 100 eura ali sam apsolutno svestan da mogu da izvucem oko 60 % vrednosti noza sto znaci oko  60 jura. sto bi se reklo,samo da ga maknem,posto zakoljem jednog coveka na xxx rundi pa mi je apsolutno nepotreban :) evo i screen shotova ko je zainteresovan :)

http://steamcommunity.com/id/I_eat_gnomes/screenshots/?appid=730


Inace,zaboravio sam da kazem,flip knife je :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...