Jump to content

Steelseries Kana V2


Angorn

Recommended Posts

Riknuo mi je levi klik na starom misu, pa bih sad zeleo da uzmem novi, ali da budem siguran da ce trajati. Razmisljao sam o Steelseries Kana V2 posto je jedan od jeftinijih (sto se tice jacih marki). Da li je neko imao iskustva sa ovim misem i koji su vam utisci? Takodje ako neko ima neki drugi predlog, bicu zahvalan (sam da nije Logitech).

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao uglavnom logitech-e mx500like, i nikad mi klik nije riknuo na njemu (ali je zato kabl redovno :D)

 

onda sam uzeo ss kanu (2700 na popustu je bila), i posle godinu dana je poceo da me zajebava levi klik (nekad preskoci i nece da klikne, ili kad se drzi klik nekad sam pusti) ... da se to nije desilo, rekao bih da je kana ok mis :D ali kad je na akciji (po meni ne vredi 6+k :D)

 

tako da sto se kvaliteta tice ja bih se drzao logitecha

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao uglavnom logitech-e mx500like, i nikad mi klik nije riknuo na njemu (ali je zato kabl redovno :D)

 

onda sam uzeo ss kanu (2700 na popustu je bila), i posle godinu dana je poceo da me zajebava levi klik (nekad preskoci i nece da klikne, ili kad se drzi klik nekad sam pusti) ... da se to nije desilo, rekao bih da je kana ok mis :D ali kad je na akciji (po meni ne vredi 6+k :D)

 

tako da sto se kvaliteta tice ja bih se drzao logitecha

Hvala, znam za staru Kanu da je bila losa, ali za V2 se prica da je bolja i na review-ovima je prolazila odlicno, samo bih ja radije da mi to neko domaci potvrdi :)

Logitech sam imao, i to mislim MX480 ili sam pogresio oznaku i sto ti kazes riknuo mi je kabl. Ali antipatican mi je skroz iako se ne mogu zaliti ni na sta tacno.

Link to comment
Share on other sites

kad se radi o kliku, stara kana i V2 su ista priča. zapravo svi ss miševi su ista priča, zbog rovite plastike koju koriste. 

 

ako igraš dotu ili bilo koju moba igricu koja zahteva izdrkavanje desnog klika, ss baš i nije pravi izbog jer nisu izdržljivi i može 10 stvari da se desi s klikom. 

s druge strane ako si kežual igrač, boli te kurac uzmi kanu. što se mene tiče, jedini ss miš sa poštenom cenom (ili je bar bio kad sam zadnji put gledao cene). imam ija kanu već godinama, i trajaće još neko vreme. 

Link to comment
Share on other sites

kad se radi o kliku, stara kana i V2 su ista priča. zapravo svi ss miševi su ista priča, zbog rovite plastike koju koriste. 

 

ako igraš dotu ili bilo koju moba igricu koja zahteva izdrkavanje desnog klika, ss baš i nije pravi izbog jer nisu izdržljivi i može 10 stvari da se desi s klikom. 

s druge strane ako si kežual igrač, boli te kurac uzmi kanu. što se mene tiče, jedini ss miš sa poštenom cenom (ili je bar bio kad sam zadnji put gledao cene). imam ija kanu već godinama, i trajaće još neko vreme. 

Igram LoL. Gledajuci po netu do sad nisam nasao mis koji nisu napljuvali. Pre neki dan udjem u Games u Uscu i za svaki mis ispod 6-7k mi lik kaze da ih ljudi masovno vracaju...ili nije video torbu na ramenima i skontao da sam ubogi student ili nama salju ''reject'' serije...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...