Jump to content

Preporuka za TV uređaj


Shekk

Recommended Posts

ja sam uzeo od Vladimira,

sve ostale koje sam zvao, pa i tog Zeljka, nisu imali TV koji sam zeleo na stanju ( iako je oglas refreshovan tog dana i pisalo je da ga ima na stanju) nego kao neka prica da se strpim da ga oni uzmu kada budu isli sledeci put u nabavku.Ovog decka, koga sam inace zvao i ranije i raspitivao se, sam pozvao u npr 4, minimalna komunikacija, TV stigao u pola 10 ujutru sledeci dan, sve cool.

Sto se tice garancije, nadam se da necu ni testirati kako to funkcionise, trebalo bi da vazi :P

inace lik mi je na konto toga rekao, da u koliko se nesto desi sa TVom u roku od 2 meseca, odma dobijam novi, neka njegova licna garancija, jebem li ga, delovao je ozbiljno...poslao me je takodje na zvezdaru u neku veleprodaju zidnih nosaca gde sam se pozvao na njega i dobio popust

sve u svemu, pozitivno iskustvo.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dajte preporuke, izgleda da mi umire TV.

 

Trenutni je 32 inča i skroz mi je dovoljan, ali kapiram da bih mogao i 39 da uzmem.

 

Boli me uvo za retardirane funkcije, treba samo da ima 2xHDMI i da mogu da utaknem USB da pusti filmove.

 

Ništa se ne razumem u LCD LED PLAZMA TRALALAL, pa vas pitam je l' ovaj defaultni LG model kul?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Dajte preporuke, izgleda da mi umire TV.

 

Trenutni je 32 inča i skroz mi je dovoljan, ali kapiram da bih mogao i 39 da uzmem.

 

Boli me uvo za retardirane funkcije, treba samo da ima 2xHDMI i da mogu da utaknem USB da pusti filmove.

 

Ništa se ne razumem u LCD LED PLAZMA TRALALAL, pa vas pitam je l' ovaj defaultni LG model kul?

 

Jedino sto mu je mozda "mana" je hercaza tj brzina osvezavanja slike koja je 100mhz a navodno je na modelima sa vise lepsa slika. Ne znam nisam probao, a neki kazu i da je to glupost.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa tehnicki oko ne moze ni na 60hz interlejsovan snimak da provali ali u praksi ume da zasmeta. Kao sto rekoh nisam probao uporedo vec sam samo naveo sta je kod tog modela nize od STATS-ova, pa ako neko zna vise o tome neka kaze.


Eto i mene zanima posto sam bio iz fazona da uzmem 400hz tv za svaki slucaj jer nije mnogo skuplji.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dajte preporuke, izgleda da mi umire TV.

 

Trenutni je 32 inča i skroz mi je dovoljan, ali kapiram da bih mogao i 39 da uzmem.

 

Boli me uvo za retardirane funkcije, treba samo da ima 2xHDMI i da mogu da utaknem USB da pusti filmove.

 

Ništa se ne razumem u LCD LED PLAZMA TRALALAL, pa vas pitam je l' ovaj defaultni LG model kul?

 

imam ovaj samo veće dijagonale, isto sam jurio bez ikakvih smart funkcija i sranja.

za sada je odličan, nikakvih problema nisam imao.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Srcad ste.

Madafakin mađarska veza je kapiram optimalno rešenje?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Kolega je uzeo od Madjara isti takav samo 42" i zadovoljan je, pogotovu sto je on picajzla i gleda po 2 filma dnevno (doduse ne gleda fudbal ako je to bitna karakteristika to ne znam). 

 

Jesu bili u nekom momentu malo zavrnuli Madjare ali opet rade, on je uzeo preko njih samo je cekao malo, a razlika u ceni nije bas mizerna za taj 39" model je kod madjara oko 320 evra, tj 38.500 din, a u ovim regularnim prodavnicama tehnike je 48.000 pa navise... Mada realno, 42" ti je jos 20 evra vise, verovatno se isplati dodati :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pajo, moj ćale je uzeo LG 39 incha od madjara za 420 eura, tv je fenomenalan, ćale bio prezadovoljan uslugom, tj još nije digao tužbu protiv momka iako ima tv već mesec dana, što je u ovom slučaju odraz maksimalnog zadovoljstva uslugom

Mogu da ga pitam za telefon momka koji je doneo (imao je na lageru cak, doneo za pola sata) ako treba

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sadašnji TV mi je i dalje sa ove strane života, ako umre uskoro cimnuću te, hvala.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, u nastavku akcije na suzbijanju korupcije, uhapsili su osam osoba, među kojima su dvoje caranika, zbog sumnje da su krijumčarili tehničku robu u vrednosti 0d 2,8 miliona evra.

 

...

 

Osumnjičeni su robu krijumčarili preko graničnih preleza Horgoš i Kelebija, a potom putem oglasa na internetu i ličnih poznanstava prodavali fizičkim licima sa teritorije Republike Srbije, preko mreže preprodavaca koju su sami organizovali.

 

 

http://www.donotlink.com/framed?694800

 

Izgleda da nisu hteli nekom da plate reket. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...