Jump to content

Klasični rus void ili ne?


towerrr

Recommended Posts

Ja i jesam bio support/roam mirana. Radio sam double pul i lik je umreo ispred sopstvenu kulu, umjesto da bezi sa prvu magiju.

Da, a sta si ti radio za to vreme?

1. pullujes kripove protiv brooda

2. ne gledas sta se desava na lane-u, 1 arrow da si poslao to bi bio first blood za vas

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sta si ti radio za to vreme? Hoces da kazes da si ti tu perfektno odigrao (pricam o first bloodu)? Ti si tu mnogo vise sjebao. On jedino sto je sjebao kod tog first blooda je sto nema stout shield/pms. Ti si taj koji treba da pogleda replay i uvidi svoje greske a ne samo tudje.

Link to comment
Share on other sites

1. Radim double pull 

2. Lik nema stout shield a farmuje lejn solo ispod kulu

3. Ima prvu magiju i bije se 1vs1 protiv brood-a i kripova umjesto da bezi

 

I ti ocekujes od mene da pogodim arrow pokraj te kripove i krivis mene, jer sam radio moj posao delumno, a lik sto ne bezi sa prvu magiju i hiluje se je odigrao dobro?

 

( nemoj da odgovoris retoricka su ova prasanja, a ne zelim da se objasnjavam sa tobom )

Link to comment
Share on other sites

Protivnicki creep wave je na perfektnom mestu za voida (taman izvan range-a kule) i protivnicki creep wave ima 2 range kripa. Sta ti uradis? Pulujes.

Kako da pogodis arrow pored kripova? Raspored je bio:

Ti ----------------- Brood -- Void -- kripovi --- kula

Imao si ez arrow ali nisi ni pogledao vec si se fokusirao da lasthitujes tog Kobolda. Kakav svoj posao si ti radio? Da si radio svoj posao, imao bi sentrije i ne bi pulovao samo da bi pulovao. To je fundamentalno ne razumevanje lejnovanja. Da Void nije umro tu, vec da se Timewalkovao, ti bi pulovao i sledeci wave i onda bi Void opet umro jer mu je Timewalk na cd i ti bi opet dosao na topic "lol void first blood noob". A da nije ni tu umro, vec stajao pozadi svo vreme, ne bi uzeo ni jedan last hit i onda bi ti dosao na topic "lol void no items 20 minut, kula pala u 5om minutu".

Ne kazem da on nije kriv, ali nije nista vise kriv od tebe.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

 Da Void nije umro tu, vec da se Timewalkovao, ti bi pulovao i sledeci wave i onda bi Void opet umro jer mu je Timewalk na cd i ti bi opet dosao na topic "lol void first blood noob".

 

Jeste, timewalk ima 2 minuta cd i kosta 150 mane, molim te.

 

 

 A da nije ni tu umro, vec stajao pozadi svo vreme, ne bi uzeo ni jedan last hit i onda bi ti dosao na topic "lol void no items 20 minut, kula pala u 5om minutu".

 

Uzo bi sve kripove kad bi se lejn vratio u normalu, sa vise exp, vise protivnickih kripova, i jednostavno veci farm. Ali kontam da se ovo zove

 

 

 fundamentalno ne razumevanje lejnovanja. 

 

sa tvoje strane naravno.

 

Da Void nije umro tu, vec da se Timewalkovao, ti bi pulovao i sledeci wave i onda bi Void opet umro jer mu je Timewalk na cd i ti bi opet dosao na topic "lol void first blood noob". A da nije ni tu umro, vec stajao pozadi svo vreme, ne bi uzeo ni jedan last hit i onda bi ti dosao na topic "lol void no items 20 minut, kula pala u 5om minutu".

 

Znaci void bi svakako ispao u pravo, i ja bi se zalio na ovaj topik tu.

 

 

Ne kazem da on nije kriv, ali nije nista vise kriv od tebe.

 

Sve sto si napisao gore se ne vazi nakon ovo? Odluci se na kojoj si strani.

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je Void kriv sto je umro, ali isto tako ti si morao da proveris da li ima stout ili pms pre nego sto pullujes, jer pullovanjem protiv brooda si ga osudio na bezanje sa lejna ili smrt :D To je inace i najcesca greska koju vidjam, support ne razume kada i kako treba da pulluje

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Void je prva dva puta umro jer se nije timewalkovao i posle je krenuo da fiduje u stilu jebi se time. Lejn im je zesce sranje i trebali su da se switchuju sa clockom koji

bi je dobio lagano. Realno miranin arrow je u ovakvoj situaciji skoro najgori disable jer ako brood ima imalo mozga nece te nikad pogoditi kroz milion spiderlinga..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Void je prva dva puta umro jer se nije timewalkovao i posle je krenuo da fiduje u stilu jebi se time. Lejn im je zesce sranje i trebali su da se switchuju sa clockom koji

bi je dobio lagano. Realno miranin arrow je u ovakvoj situaciji skoro najgori disable jer ako brood ima imalo mozga nece te nikad pogoditi kroz milion spiderlinga..

 

Bas to, u tome je i poenta, void je igrao kao retard ceo game, ne samo taj fb, umreo je i kod tier2 nakon 10 minuta, i jos 3 puta kade je ostao solo vs brood dok smo mi gankali ( a gankali smo i brood-a, jedno 5-6 puta, a void je tad umirao na offlane-u) Sta jos treba da se kaze?

Link to comment
Share on other sites

Lako je prozivati, pogledajmo afk srpskog(ili mkd ne znam odakle si ) komandera otisao wood i ufidao kasnije, nista nije uradio.

 

http://www.dotabuff.com/matches/862107923

 

lako je suditi svako ima ponekad los gejm :P :)

 

Rekao bi da si u pravo i da sam retard, ali onda sam se setio da si ti taj lik sto je non stop spamovao da boostuje accaunte i da ih prodaje sa 5000+ mmr, tako da cu samo da te ignorisem.

Edited by tower-
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da si u pravo i da sam retard, ali onda sam se setio da si ti taj lik sto je non stop spamovao da boostuje accaunte i da ih prodaje sa 5000+ mmr, tako da cu samo da te ignorisem.

Ne znam zasto ti uopste pisem , ko si ti uopste? Vidim pokusavas da dobijes 4.8 i da ti ne uspeva zbog rusa, ubuduce sa fanovima pisem samo preko twittera, @lebrondota.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...